Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

zamów łatwo przez telefon >>> 22 32 70 888
Wkład filtrujący do dzbanka AQUAPHOR B100-25 Maxfor

Wkład filtrujący do dzbanka AQUAPHOR B100-25 Maxfor

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Wkład filtrujący do dzbanka AQUAPHOR B100-25 Maxfor

WKŁAD DO DZBANKA AQUAPHOR B100-25 MAXFOR 3SZT.jpg

Wkłady filtrujące Aquaphor B100-25 Maxfor (3 sztuki)

Zestaw zawiera 3 sztuki wkładu filtrującego przeznaczonego do oczyszczania wody wodociągowej o średnim stopniu twardości. Wkłady pasują do dzbanków filtrujących Aquaphor: Time, Orion, Amethyst, Agat.

Skuteczne filtrowanie wody

Wkłady znacznie zmniejszają ilość szkodliwych substancji znajdujących się w wodzie wodociągowej takich jak: osad (rdza, piasek, szlam), chlor, metale ciężkie (żelazo, ołów, rtęć, miedź), produkty ropopochodne, fenole.

Technologia Aqualen

Włóknisty materiał sorpcyjny, który, skutecznie redukuje znajdujące się w wodzie metale ciężkie. Ze względu na właściwości hydrofilowe ułatwia przepływ wody przez wkład, zwiększając wydajność oczyszczania.

Wydajne oczyszczanie

Wkłady skutecznie usuwają szkodliwe zanieczyszczenia, co poprawia kolor, smak i zapach wody. Dzięki temu można z powodzeniem uzdatnić wodę z kranu i wykorzystać ją do celów spożywczych. Wydajność wkładu wynosi 200 l.

aqualen2.jpg

AQUALEN

Samodzielnie opracowany i opatentowany przez Aquaphor, unikalny w skali światowej, włóknisty jonowymienny materiał chelatujący stosowany wraz z węglem aktywowanym. Rozbudowana powierzchnia filtracyjna Aqualen jest 33 razy większa od tradycyjnych materiałów jonowymiennych. Dzięki temu jest on skuteczny także w przypadku wody o różnym poziomie twardości. Filtry zawierające w swoim składzie Aqualen są 10 razy skuteczniejsze od tradycyjnych filtrów pod względem jakości filtracji. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej technologii połączenia unikalnych struktur włókien Aqualen z najlepszej jakości aktywowanym węglem oraz wszczepionym i utrwalonym specjalną dynamiczną metodą srebrem, filtry AQUAPHOR nie tylko niezawodnie zatrzymują związki organiczne, żelazo i metale ciężkie, ale także zapobiegają rozmnażaniu się bakterii.

Certyfikaty:

Współpracujemy tylko z najlepszymi międzynarodowymi dostawcami (np. BASF, John Guest, Mitsubishi, Purolite). Dział Badawczy AQUAPHOR analizuje każdą partię zakupionych materiałów i stale monitoruje jakość produktu. AQUAPHOR podlega corocznej certyfikacji zgodnie z normą ISO 9001, a nasze filtry posiadają certyfikaty NSF, LGA i atest PZH.

2019-10-23 4.jpg

Opinie - Wkład filtrujący do dzbanka AQUAPHOR B100-25 Maxfor

Ocena produktu: Wkład filtrujący do dzbanka AQUAPHOR B100-25 Maxfor

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Amica BEKO Blaupunkt BOSCH DELONGHI ELECTROLUX LG Philips SIEMENS Tefal VILEDA Whirlpool ZANUSSI ZELMER
do góry