Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Fotografia i optyka Akcesoria do aparatów Wkłady do aparatu Polaroid Color film for I-type 2-pack

Wkłady do aparatu Polaroid Color film for I-type 2-pack

6646266_0_f.jpg
6646266_0_f.jpg

Wkłady do aparatu Polaroid Color film for I-type 2-pack

Producent:  Polaroid
Produkt Produkt niedostępny
  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa.
  2. Podając adres poczty elektronicznej zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie adresu w celu powiadomienia o dostępności produktu, ale nie dłużej niż przez 30 dni. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych i przysługujących prawach znajduje się w Polityki Prywatności.

Opis

Wkłady do aparatu Polaroid Color film for I-type 2-pack

Marka Polaroid jest uważana za jedną z najbardziej kultowych w świecie fotografii. Firma ta produkuje popularne modele aparatów, które od ponad 80 lat są częścią historii tej branży. Firma Polaroid to jeden z pierwszych producentów aparatów błyskawicznych w jej ofercie znajdziesz szeroki wybór aparatów błyskawicznych, przenośnych drukarek, filtrów do aparatów, filmów kolorowych, osłon do aparatów i innych produktów.Gdy kupujesz produkt firmy Polaroid, kupujesz razem z nim kawałek historii.

Dwupak z 2x8 natychmiastowymi kolorowymi zdjęciami z białymi ramkami

Do użytku w aparatach typu I. Obrazy zaczynają się pojawiać w ciągu 2 minut. Pełny proces zajmuje 10-15 minut.

Film typu I jest zoptymalizowany dla modeli typu I; I-1 i OneStep2. Jest tańszy niż nasz standardowy film, ponieważ nie zawiera baterii. Film typu I wykorzystuje naszą najnowszą chemię kolorów do tworzenia zdjęć o bogatych, dobrze zrównoważonych tonach i tych miękkich teksturach, które sprawiają, że fotografia analogowa jest tak charakterystyczna.

Specyfikacja

Kompatybilność i-Type
Wysokość produktu 108 mm
Szerokość produktu 89 mm
Kolor produktu Biały
Ilość sztuk 16
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.

Wkłady do aparatu Polaroid Color film for I-type 2-pack

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie: Wkłady do aparatu Polaroid Color film for I-type 2-pack

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych: Polityka prywatności.