Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Budowa i remont nieodłącznie kojarzą się ze stosami przeróżnych narzędzi i materiałów budowalnych. Worki z zaprawą murarską, cegły, puszki i wiadra z farbami, kafelki, parkiety, panele swoje ważą. Aby uniknąć dźwigania tych wszystkich niezbędnych przedmiotów i się nie przemęczać (przecież to i tak ciężka praca), warto zainwestować w wózki transportowe. Dzięki nim wygodnie przewieziemy wszystkie niezbyt lekkie elementy do wnętrz, w których aktualnie coś przebudowujemy czy montujemy.

Wózki transportowe - nieoceniona pomoc nie tylko dla profesjonalnych budowlańców

Wózki transportowe to sprzęty, które przydadzą się zarówno w dużym zakładzie produkcyjnym czy magazynie, jak i w przydomowym warsztacie lub garażu. Na rynku dostępne są wózki o różnych gabarytach, w różnej formie, np. platformowe, taczkowe. Na uwagę zasługują również wciągarki linowe, które w łatwy i szybki sposób pomogą nam przetransportować np. wiadra z farbą do pomieszczeń położonych na wysokich piętrach. Wystarczy więc wybrać model odpowiedni do swoich potrzeb.

Filtry

Cena

Ilość produktów: 0

Domyślnie

Brak produktów spełniających podane kryteria

Domyślnie

Zaufani Producenci

ACTIS Beurer BOSCH KARCHER Meliconi
do góry