Wyrzynarka 18V 2x brzeszczot, bez aku i ład. R18JS-0 RYOBI
- Głębokość cięcia drewna: 4 cm
- Napięcie baterii: 18 V
- Źródło zasilania: Bateria
- Waga produktu: 1,72 kg
Opis
Charakterystyka produktu:
Wyrzynarka Ryobi ONE+ R18JS-0 to urządzenie o szerokich możliwościach zastosowania, sprawdzi się przy cięciu nie tylko drewna, ale też miękkich metali i tworzyw sztucznych
- Jednoręczna regulacja prędkości obrotowej pozwala na dostosowanie urządzenia do rodzaju wykonywanej pracy
- Wbudowany wyłącznik z blokadą zapewnia kontrolę nad wyrzynarką
- Zaopatrzona w 4-stopniową regulację podrzynania pozwala na pełną optymalizację pracy
- Podstawa obracana o 45° zapewnia elastyczność i wszechstronność użytkowania
- System beznarzędziowej wymiany brzeszczotów to wygoda, usprawnienie pracy i oszczędność czasu
Dane techniczne:
- Napięcie: 18V
- Długość skoku: 25mm
- Częstotliwość skoków bez obciążenia: 1100-3000skoków/min
- Maksymalna zdolność cięcia w drewnie: 101mm
- Maksymalna zdolność cięcia w stali: 6mm
Gwarancja
12 miesięcy dla firm, 24 miesiące dla osób fizycznych z możliwością bezpłatnego przedłużenia gwarancji do 3 lat.
Kliknij tutaj
aby dowiedzieć się więcej
Specyfikacja
| Regulacja fazy | Tak |
| Pojemność fazowania (maks.) | 45° |
| Kolor produktu | Czarny, Zielony |
| Długość cięcia | 1,9 cm |
| Głębokość cięcia drewna | 4 cm |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga produktu | 1,72 kg |
| Częstotliwość udaru (uderzeń/min) | 2100 spm |
| Zawiera ostrze do piły | Tak |
| Akumulator | Nie |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Walizka | Nie |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 12 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |