Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Wyspa Tygrysiej Wdowy - 70604

0 | Opinie: 0

Wyspa Tygrysiej Wdowy - 70604 Wyspa Tygrysiej Wdowy - 70604
Specyfikacja - Wyspa Tygrysiej Wdowy - 70604
Przedział wiekowyOd 8 lat
Seria klockówNinjago
Liczba elementów251-500 elementów
Ilość elementów450
OpisNadchodzi potężna Dogshank, wymachując potężną kotwicą! Pomóż Nyi obronić się za pomocą katany i zbombarduj Dogshank kokosami zrzucanymi z wieży albo balonu Senseia Wu. Uważaj na piracki pojazd Sqiffy’ego, który czai się gdzieś w górze. Spróbuj zrzucić jego właściciela z drabiny, przewracając na niego palmę. Jaskinia to świetna kryjówka, ale strzeż się wielkich jadowitych pająków, które wędrują po wyspie! Odeprzyj najazd piratów, by uwolnić ze specjalnego Ostrza Dżina uwięzionego Lloyda! Zestaw zawiera 4 minifigurki: Nyi, Cole’a, Senseia Wu i Sqiffy’ego, a do tego wielką postać Dogshank. Na Wyspie Tygrysiej Wdowy znajdziesz wieżę, z której można rzucać kokosami, winorośl, po której może zjechać Ninja, pokój odpraw Ninja z wiszącą latarnią, mapę Ninjago i elementy przydatne przy planowaniu misji, jaskinię otwieraną ruchem dźwigni z ukrytymi elementami kryształu i złota, a także dekoracje w stylu Ninja, liść palmy i przezroczyste elementy ognia.

Opis - Wyspa Tygrysiej Wdowy - 70604

Wyspa Tygrysiej Wdowy

Na wyspie jest także most i drabina z funkcją przewracania palmy, która spada na intruzów. Piracki pojazd latający przypina się do pleców Sqiffyego i ma regulowane skrzydła, ostrza oraz mocowanie na Ostrze Dżina. Balon Senseia Wu to groźna broń — można rzucać z niego kokosami w piratów! Wielka Dogshank ma ruchome ramiona i jest uzbrojona w kotwicę na łańcuchu. Do tego ma na plecach 2 ruchome pirackie flagi. Pająk ma kleszcze oraz ruchome nogi i żądło. W zestawie także inna broń w postaci przezroczystego, zielonego Ostrza Dżina z elementem uwięzionego Lloyda, 2 złote katany Nyi, srebrna katana Colea, kij bojowy Senseia Wu oraz 2 karabiny Sqiffyego. Wśród akcesoriów znajdziesz kokosy Senseia Wu, lornetkę i hełm lotnika, a także należąca do Nyi fiolka z jadem pająka. Minifigurka Nyi ma specjalny strój wodnych wojowników Ninja. Minifigurka Cole’a jest przebrana za ducha. Minifigurka Senseia Wu ma zapasowy kapelusz lotniczy z goglami.Wymiary Wyspy Tygrysiej Wdowy: ok. 25 cm wysokości, 33 cm szerokości i 17 cm głębokości.
Wymiary:
balon Senseia Wu: ok. 8 cm wysokości, 5 cm długości i 3 cm szerokości.
pająka: ok. 3 cm wysokości, 6 cm długości i 7 cm szerokości.
piracki pojazd: ok. 3 cm wysokości, 5 cm długości i 9 cm szerokości.
figurka Dogshank ma ok. 7 cm wysokości.

Opinie - Wyspa Tygrysiej Wdowy - 70604

Ocena produktu: Wyspa Tygrysiej Wdowy - 70604

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

Actina ACTIS ACTIVEJET Aerocool Alcatel AMD Amica Apple ASUS Babyliss Be Quiet! BEKO Beurer Blaupunkt BOSCH BROTHER CANON Crucial D-Link Dell DELONGHI DJI ELECTROLUX EPSON FIBARO G DATA GIGABYTE HP Huawei Intel Jabra KARCHER Kingston Lenovo LG Logitech Manta Meliconi Microsoft MSI Mykronoz Nikon Panasonic Philips PocketBook Polar1 Razer Rio Beauty Roccat SanDisk SIEMENS Samsung Sony SteelSeries Tefal TOMTOM Toshiba TP-Link Trust VILEDA Whirlpool ZANUSSI ZELMER
do góry