Wzmacniacz sygnału CUDY RE1500 Mesh Wi-Fi 6
Masz dość słabego sygnału i martwych stref w domu? RE1500 eliminuje te problemy, rozszerzając zasięg Wi-Fi i zapewniając szybkie, stabilne połączenie w każdym pomieszczeniu.
Wystarczy nacisnąć przycisk WPS, aby natychmiast połączyć się bez skomplikowanej konfiguracji. Wskaźnik siły sygnału pomoże znaleźć idealne miejsce dla maksymalnej wydajności.
Stwórz nowy hotspot Wi-Fi z wykorzystaniem przewodowego połączenia i ciesz się stabilnym oraz ultraszybkim internetem w całym domu.
Rozszerz zasięg swojego Wi-Fi, aby cieszyć się mocnym i stabilnym sygnałem w każdym zakątku domu.
Oprócz rozszerzania zasięgu Wi-Fi, szybki port Ethernet zapewnia niezawodne połączenie dla urządzeń przewodowych, takich jak smart TV, komputery czy konsole do gier.
RE1500 obsługuje technologię Cudy Mesh, zapewniając płynne przełączanie między punktami dostępowymi. Dzięki temu możesz swobodnie poruszać się po domu bez konieczności ręcznego zmieniania sieci.
RE1500 współpracuje z dowolnym routerem, dzięki czemu bez problemu rozbudujesz swoją sieć i zyskasz szerszy zasięg bez zbędnych komplikacji.
Wyposażony w mocne anteny RE1500 wzmacnia siłę i stabilność sygnału, zapewniając płynne granie online i nieprzerwane streamowanie.
| Diody LED | Zasilanie, WPS |
| Kolor produktu | Biały |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s, 10 Mbit/s |
| MIMO | Tak |
| Typ MIMO | 2x2 |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (2.4 GHz) | 300 Mbit/s |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych (5 GHz) | 1201 Mbit/s |
| Taktowanie procesora | 1 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Przycisk WPS | Tak |
| Przycisk reset | Tak |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy (max) | 10 W |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać małe części, które mogą być niebezpieczne dla dzieci., Produkt może generować ciepło, unikaj kontaktu z łatwopalnymi materiałami., Produkt musi być użytkowany zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć uszkodzeń. |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 48,6 mm |
| Wysokość produktu | 129,6 mm |
| Waga produktu | 203,6 g |
| Szerokość opakowania | 120 mm |
| Głębokość opakowania | 96 mm |
| Wysokość opakowania | 161 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 367 g |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |