XBLITZ PAPIER TERM. DO APARATU 5 SZT. PAPIER FLASH
15,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-20
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kolor produktu: Biały
- Szerokość produktu: 91 mm
- Głębokość produktu: 30 mm
- Wysokość produktu: 175 mm
- Waga produktu: 110 g
Możesz być zainteresowany również:
-
BESTPAK Koperty bąbelkowe powietrzne A11 200 szt białe
39,37 zł -
BESTPAK Koperty bąbelkowe powietrzne C13 170x220 100 szt białe
32,81 zł -
BESTPAK Koperty bąbelkowe powietrzne E15 100 szt białe
38,56 zł -
BSTech Folia stretch czarna 23mic 1.5/1.2
18,94 zł -
BSTech Folia stretch transparent 23mic 1.5/1.2
18,94 zł -
BSTech Foliopak FB01/B5 190x250 karton 3600 sztuk
250,00 zł
Specyfikacja
| Kolor produktu | Biały |
| Szerokość produktu | 91 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Wysokość produktu | 175 mm |
| Waga produktu | 110 g |
| Ilość | 5 szt. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
XBLITZ PAPIER TERM. DO APARATU 5 SZT. PAPIER FLASH
Trwa wczytywanie...