XBLITZ ROZDZIELACZ SAMOCHODOWY XBLITZ R9
84,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Kolor produktu: Czarny
Możesz być zainteresowany również:
Specyfikacja
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Ilość portów USB typu A | 3 |
| Napięcie | 12 - 24 V |
| Ochrona przed przegrzaniem | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Moc Power Delivery | 35 W |
| Przewody | Zapalniczka |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączony zestaw mocujący | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu źródeł ciepła lub ognia., Unikać kontaktu z wodą., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
XBLITZ ROZDZIELACZ SAMOCHODOWY XBLITZ R9
Trwa wczytywanie...