Producent: Xblitz
XBLITZ SAMOCHÓD ZDALNIE STEROWANY VROOM-X
| Typ produktu | Model samochodu |
| Rodzaj silnika | Silnik elektryczny |
| Skala | 1:16 |
| Maksymalna prędkość | 45 km/h |
| Kolor obudowy | Czarny, Niebieski, Biały |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Sugerowana płeć | Chłopak |
| Zalecany wiek (min) | 14 lat |
| Długość produktu | 320 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu ognia lub źródeł ciepła., Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej określonego wieku., Produkt zawiera baterie, które muszą być prawidłowo utylizowane. |
| Akumulator litowy | 18650, 3.7V 1500 mAh |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |