Producent: Xtar
XTAR AKUMULATOR 14500/AA 3,7V 1200MAH 14500-1200
XTAR AKUMULATOR 14500/AA 3,7V 1200MAH 14500-1200
- Napięcie baterii: 3,6 V
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Pojemność akumulatora | 1200 mAh |
| Wysokość produktu | 50,5 mm |
| Średnica | 1,44 cm |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii., Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury., Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |