XTAR AKUMULATOR 16340/R-CR123 650MAH 16340-650
14,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-21
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Napięcie baterii: 3,7 V
Możesz być zainteresowany również:
-
ŁADOWARKA PANASONIC PRO
176,90 zł -
ŁADOWARKA PANASONIC SMARTPLUS + 4x AA ENELOOP PRO 2500 mAh
137,90 zł -
ENERGIZER ŁADOWARKA MAXI+4AA ACCU HR6 POW+ 2000mAh
94,99 zł -
ENERGIZER ŁADOWARKA PRO+4AA ACU HR6 POW+ 2000mAh
114,99 zł -
EVERACTIVE ŁADOWARKA DO AKUMULATORKÓW LC200
27,90 zł -
EVERACTIVE ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW NC1000MV2
97,00 zł
Specyfikacja
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,7 V |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Pojemność akumulatora | 650 mAh |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Średnica | 1,6 cm |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii., Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury., Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
XTAR AKUMULATOR 16340/R-CR123 650MAH 16340-650
Trwa wczytywanie...