Producent: Xtar
XTAR AKUMULATOR 26650 3,6V 6000MAH 26650-6000
XTAR AKUMULATOR 26650 3,6V 6000MAH 26650-6000
- Napięcie baterii: 3,6 V
Możesz być zainteresowany również:
-
ŁADOWARKA PANASONIC SMARTPLUS + 4x AA ENELOOP PRO 2500 mAh
137,90 zł -
ENERGIZER ŁADOWARKA MAXI+4AA ACCU HR6 POW+ 2000mAh
94,99 zł -
ENERGIZER ŁADOWARKA PRO+4AA ACU HR6 POW+ 2000mAh
114,99 zł -
EVERACTIVE ŁADOWARKA DO AKUMULATORKÓW LC200
27,90 zł -
EVERACTIVE ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW NC1000MV2
97,00 zł -
EVERACTIVE ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW UC4200
254,00 zł
Specyfikacja
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 3,6 V |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Wysokość produktu | 69 mm |
| Średnica | 2,6 cm |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii., Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury., Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
XTAR AKUMULATOR 26650 3,6V 6000MAH 26650-6000
Trwa wczytywanie...