XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW CYLINDRYCZNYCH MC4S
39,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Liczba obsługiwanych baterii: 4
Możesz być zainteresowany również:
-
PANASONIC ENELOOP AA 2000mAh 4 szt
41,90 zł -
BATERIA ENERGIZER SPECJALISTYCZNA A76 /4 new
13,99 zł -
PANASONIC ENELOOP AAA 800 mAh 4 szt
37,90 zł -
PANASONIC ENELOOP AAA 800 mAh 8 szt
73,90 zł -
BATERIA ENERGIZER SPECJALISTYCZNA A23 /2 new
10,99 zł -
Baterie AA Trust USB-C RECHARGEABLE BATTERIES 2P (25584)
39,90 zł
Opis
XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW CYLINDRYCZNYCH MC4S
Profesjonalna, kompaktowa ładowarka procesorowa do ogniw Li-ion Xtar to renomowany producent wysokiej jakości ładowarek do akumulatorów Li-ion, latarek i akumulatorów Li-ion. Produkty Xtar są sprzedawane w ponad 120 krajach, w tym min. w USA, Niemczech, Japonii i Rosji. Do produkcji ładowarek Xtar używa najwyższej jakości materiałów - począwszy od tworzywa obudowy po wydajną elektroniką. Wszystkie ładowarki Xtar posiadają certyfikację CE wymaganą na rynkach europejskich.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Rodzaj zasilania | Sieciowe |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion), Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH), Niklowo-kadmowy (NiCd) |
| Zgodne rodzaje baterii | A, AA, AAA, AAAA, C, D |
| Kolor produktu | Czarny |
| Napięcie | 5 V |
| Napięcie operacyjne | 4.2 V |
| Prąd wyjściowy | 1 A |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Szerokość produktu | 97 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 26,5 mm |
| Waga produktu | 94 g |
| Ilość | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ładowarki samodzielnie., Używać tylko z odpowiednimi akumulatorami., Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW CYLINDRYCZNYCH MC4S
Trwa wczytywanie...