XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW LI-ION MC6C
93,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Liczba obsługiwanych baterii: 6
Możesz być zainteresowany również:
-
PANASONIC ENELOOP AA 2000mAh 4 szt
41,90 zł -
BATERIA ENERGIZER SPECJALISTYCZNA A76 /4 new
13,99 zł -
PANASONIC ENELOOP AAA 800 mAh 4 szt
37,90 zł -
PANASONIC ENELOOP AAA 800 mAh 8 szt
73,90 zł -
BATERIA ENERGIZER SPECJALISTYCZNA A23 /2 new
10,99 zł -
Baterie AA Trust USB-C RECHARGEABLE BATTERIES 2P (25584)
39,90 zł
Specyfikacja
| Liczba obsługiwanych baterii | 6 |
| Zgodne rodzaje baterii | 18650, 14500, 10440, 26650, 25500, 18500, 17650, 18350, 18490, 21700, 16340(RCR123), 17500, 17670, 14650, 16500, 16650, 17350, 22500, 22650, 26500, 18700, 20700, 17700, 26700, AA, AAA, AAAA, D (R20), C (R14) |
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Zabezpieczenie termiczne | Tak |
| Ochrona przed przeciążeniem | Tak |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Szerokość produktu | 111 mm |
| Głębokość produktu | 148 mm |
| Wysokość produktu | 34 mm |
| Model | Domowa ładowarka akumulatorów |
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Ilość komór baterii | 6 |
| Bateria w zestawie | Nie |
| Napięcie wejściowe | 5 V |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ładowarki samodzielnie., Używać tylko z odpowiednimi akumulatorami., Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW LI-ION MC6C
Trwa wczytywanie...