Producent: Xtar
XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW LI-ION, NIMH BC4
XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW LI-ION, NIMH BC4
- Liczba obsługiwanych baterii: 4
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Rodzaj zasilania | DC |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion), Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Prąd wejściowy | 2.1 A |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Szerokość produktu | 80 mm |
| Głębokość produktu | 75 mm |
| Wysokość produktu | 27 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Ostrzeżenia | Nie demontować ładowarki samodzielnie., Używać tylko z odpowiednimi akumulatorami., Unikać kontaktu z wodą i wilgocią. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |