XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW LI-ION, NIMH MX4
43,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-22
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Liczba obsługiwanych baterii: 4
Możesz być zainteresowany również:
-
PANASONIC ENELOOP AA 2000mAh 4 szt
41,90 zł -
BATERIA ENERGIZER SPECJALISTYCZNA A76 /4 new
13,99 zł -
PANASONIC ENELOOP AAA 800 mAh 4 szt
37,90 zł -
PANASONIC ENELOOP AAA 800 mAh 8 szt
73,90 zł -
BATERIA ENERGIZER SPECJALISTYCZNA A23 /2 new
10,99 zł -
Baterie AA Trust USB-C RECHARGEABLE BATTERIES 2P (25584)
39,90 zł
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Rodzaj zasilania | USB-C |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion), Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Ładowanie, Ready |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | RoHS, FCC, CE |
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Głębokość produktu | 97 mm |
| Wysokość produktu | 26,3 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | Kabel USB-C - USB |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW LI-ION, NIMH MX4
Trwa wczytywanie...