XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW VC2SL
71,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-17
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Liczba obsługiwanych baterii: 2
Możesz być zainteresowany również:
-
BATERIA ENERGIZER SPECJALISTYCZNA A76 /4 new
13,99 zł -
BATERIA ENERGIZER SPECJALISTYCZNA A23 /2 new
10,99 zł -
Baterie AA Trust USB-C RECHARGEABLE BATTERIES 2P (25584)
39,90 zł -
Baterie AAA Trust USB-C RECHARGEABLE BATTERIES 2P (25585)
27,90 zł -
Baterie AAA Trust USB-C RECHARGEABLE BATTERIES 4P (25671)
101,90 zł -
ENERGIZER BATERIE SPECJALISTYCZNE CR2025 4 SZTUKI
14,99 zł
Specyfikacja
| Przeznaczenie | Akumulator do domowego użytku |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Liczba obsługiwanych baterii | 2 |
| Zgodne technologie baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion), Niklowo-kadmowy (NiCd), Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Zgodne rodzaje baterii | A, AA, AAA, AAAA, C, D, SC |
| Ilość portów USB | 1 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Ładowanie, Ready |
| Napięcie wyjściowe portu USB | 5 V |
| Prąd wyjściowy portu USB | 1 A |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty | RoHS, FCC, CE |
| Szerokość produktu | 67,6 mm |
| Głębokość produktu | 136,5 mm |
| Wysokość produktu | 33,5 mm |
| Waga produktu | 115 g |
| Ilość sztuk | 1 |
| Przewody | USB |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
XTAR ŁADOWARKA DO AKUMULATORÓW VC2SL
Trwa wczytywanie...