Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Yanosik GTR - asystent kierowcy - GTR ASYSTENT

5 | Opinie: 1

Yanosik GTR - asystent kierowcy - GTR ASYSTENT
Produkt niedostępny
Specyfikacja - Yanosik GTR - asystent kierowcy - GTR ASYSTENT
Rozmiar ekranu2.x cala
InterfejsyUSB 2.0
MapaBrak
Obszar mapyInny
Typ nawigacjiSamochodowa
Kolor głównyCzarny
Gwarancja24 miesiące

Opis - Yanosik GTR - asystent kierowcy - GTR ASYSTENT

CZYM JEST YANOSIK GTR?

Yanosik to nowoczesny system wzajemnej wymiany informacji pomiędzy kierowcami. Yanosik GTR poinformuje Cię o zbliżających się kontrolach prędkości, wypadkach czy remontach drogowych. Z naszego rozwiązania skorzystało już ponad 5 000 000 kierowców w Polsce. Dzięki nim stworzyliśmy największą i najskuteczniejszą sieć wymiany informacji drogowej.

Ecodriving

Stosowanie się do zasad ekojazdy pozwala zaoszczędzić nawet do 20% zużywanego paliwa. Są to zauważalne oszczędności w budżetach domowych osób, dla których samochód stanowi główny środek transportu. Yanosik GTR został wyposażony we wskaźnik ekojazdy, dzięki czemu na bieżąco będziesz mógł monitorować swój styl jazdy i w razie konieczności odpowiednio go modyfikować.

Strefy parkingowe

Od dziś, bez konieczności wysiadania z samochodu, dowiesz się, czy przebywasz w strefie płatnego parkowania, czy w danych godzinach obowiązują opłaty i ile wynoszą.

Ograniczenia prędkości

Zbliża się pomiar prędkości, a Ty przeoczyłeś znak i zastanawiasz się, czy jedziesz prawidłowo? Od teraz to nie problem - Yanosik GTR posiada wbudowaną bazę obowiązujących ograniczeń prędkości. Rzut okiem na ekran Yanosik GTR i już wiesz, jakie ograniczenie obowiązuje na danym odcinku oraz czy aby przypadkiem nie poruszasz się zbyt szybko (czerwony komunikat).

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

Yanosik GTR to nie tylko największa społeczność i aktualne informacje drogowe, to również niezawodność, solidne wykonanie i ergonomiczne kształty. Interfejs został zaprojektowany z myślą o kierowcach - rzut oka wystarczy, aby odczytać istotne informacje, a fizyczna klawiatura sprawia, że urządzenie można obsługiwać bez odrywania wzroku od drogi.

Opinie - Yanosik GTR - asystent kierowcy - GTR ASYSTENT

Ocena produktu: Yanosik GTR - asystent kierowcy - GTR ASYSTENT

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Krzysztof888 - 02.11.2017 11:12

Mega !!!

Zaufani Producenci

Blaupunkt KARCHER Philips Samsung TOMTOM
do góry