Zamrażarka do zabudowy SIEMENS GI11VADE0
- Dwustronne drzwi: Tak
- Kolor produktu: Biały
- Liczba półek w zamrażarce: 3
- Pojemność zamrażarki netto: 72 l
- Czas przechowywania podczas awarii zasilania: 21 h
- Palety na kostki lodu: Tak
- Klasa wydajności energetycznej: E
- Szerokość przedziału instalacji: 56 cm
- Wysokość przedziału instalacji: 72 cm
- Szerokość produktu: 558 mm
- Wysokość produktu: 712 mm
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Zamrażarka do zabudowy SIEMENS GI11VADE0
Zamrażarka do zabudowy Siemens GI11VADE0 to praktyczne i dobrze przemyślane rozwiązanie do kuchni, które łączy wydajność, komfort użytkowania i nowoczesne funkcje w eleganckiej, zintegrowanej konstrukcji. Idealna tam, gdzie liczy się maksymalne wykorzystanie przestrzeni przy zachowaniu spójnej zabudowy meblowej.
Technologia lowFrost znacznie ograniczone oblodzenie i szybsze rozmrożenie
Technologia LowFrost ze specjalnym parownikiem ogranicza oblodzenie do minimum. Niewielka ilość lodu, która się nagromadzi, jest równomiernie rozprowadzana, dzięki czemu rozmrażanie jest szybkie i łatwe, a zużycie energii przez lodówkę jest niższe. LowFrost minimalizuje wysiłek związany z rozmrażaniem.
SoftClosing: drzwi lodówki są zawsze prawidłowo zamknięte.
Jak łatwo może się zdarzyć, że nie domkniesz drzwi lodówki. Dzięki systemowi softClosing te obawy należą już do przeszłości. Jeśli drzwi są otwarte pod kątem 20° lub mniejszym, zamkną się automatycznie i delikatnie. Możesz więc cieszyć się spokojem, wiedząc, że drzwi lodówki są zawsze prawidłowo zamknięte.
Specyfikacja
| Typ produktu | Zamrażarka wolnostojąca |
| Umiejscowienie urządzenia | Wbudowane |
| Zawias drzwiczek | Prawy |
| Dwustronne drzwi | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba półek w zamrażarce | 3 |
| Pojemność zamrażarki netto | 72 l |
| Pojemność zamrażarki brutto | 8 kg/24h |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania | 21 h |
| Ocena w gwiazdkach | 4* |
| Tryb klimatu | SN-T |
| System No Frost | Nie |
| System Low Frost | Tak |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Poziom hałasu | 36 dB |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Palety na kostki lodu | Tak |
| Alarm otwartych drzwi | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Obciążenie | 90 W |
| Roczne zużycie energii | 167 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 99 |
| Szerokość przedziału instalacji | 56 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Wysokość przedziału instalacji | 72 cm |
| Szerokość produktu | 558 mm |
| Głębokość produktu | 545 mm |
| Wysokość produktu | 712 mm |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 260161 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | GI11VADE0 |
Dokumenty do pobrania
Ubezpieczenia
Usługi dodatkowe
Dostawa z wniesieniem
*Zakres zależy od kategorii urządzenia. Sprawdź szczegóły i wyłączenia
- Dostawa na wcześniej ustalony termin, potwierdzany przez firmę Zadbano
- Wniesienie przesyłki do mieszkania lub domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu, jeśli nie wymaga to dodatkowego montażu lub czynności wykraczających poza zakres usługi
- Wyniesienie opakowań do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę
Dostawa z wniesieniem
Usługę realizuje firma Zadbano.
- Dostawa na wcześniej ustalony termin, potwierdzany przez firmę Zadbano
- Wniesienie przesyłki do mieszkania lub domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu, jeśli nie wymaga to dodatkowego montażu lub czynności wykraczających poza zakres usługi
- Wyniesienie opakowań do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę