Zasilacz ASRock PRO-650B 650W 80 PLUS Bronze
183,90 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-17
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Łączna moc: 650 W
- Typ okablowania: Niemodularne
- Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Bronze
- Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
- Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
Możesz być zainteresowany również:
-
ActiveJet LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 6Gn 10m CZARNA
110,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12G1,5m CZARNA
164,90 zł -
UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 2M, Y-C459GBK
19,49 zł -
UNITEK KABEL HDMI 2.1 8K, 4K120HZ UHD, 2M, C138W
34,99 zł -
Chłodzenie procesora AMD AM4 + AM5 Wraith Stealth
25,90 zł -
Wentylator NOCTUA NF-A4X20 40x20 mm PWM
63,36 zł
Opis
ASRock PRO-650B 650W 80 PLUS Bronze – sprawna i stabilna moc
ASRock PRO-650B to zasilacz 650 W z certyfikatem 80 PLUS Bronze, zapewniający wysoką sprawność i stabilne zasilanie podzespołów. Mniejsze straty energii oznaczają niższe temperatury i cichszą pracę, co czyni go solidnym wyborem do nowoczesnych komputerów do gier i pracy.
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Łączna moc | 650 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd wejściowy | 10 - 5 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 54,1 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe, Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Długość kabla płyty głównej | 60 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 4 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 450, 570, 690 |
| Liczba kabli zasilających SATA | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Złącze zasilania EPS (4+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 3.1 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Podświetlenie | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 36 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Zasilacz ASRock PRO-650B 650W 80 PLUS Bronze
Trwa wczytywanie...