Zasilacz Asus ROG THOR Titanium III 1600T
- Łączna moc: 1600 W
- Typ okablowania: W pełni modułowy
- Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Titanium
- Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
Możesz być zainteresowany również:
-
Przedłużacz elek. na zwijaku 20m YT-81221 YATO
299,00 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 3m CZARNA
176,90 zł -
UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 2M, Y-C459GBK
19,49 zł -
LANBERG KABEL USB 2.0 TYPE-C(M)-AM 1M, CZARNY
4,90 zł -
Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
131,11 zł -
Wentylator NOCTUA NF-A4X20 40x20 mm PWM
63,36 zł
Opis
ZASILACZ ASUS ROG THOR TITANIUM III 1600T
ASUS ROG Thor 1600 W Titanium III zapewnia najwyższą moc i stabilność wymaganą przez graczy.
Tranzystor GaN MOSFET nowej generacji zapewnia doskonałą wydajność, a funkcja wykrywania napięcia „GPU-First” wykorzystuje opatentowany inteligentny stabilizator napięcia, zapewniając najwyższą wydajność i stabilność. Jednocześnie dostępny jest tryb Turbo zapewniający maksymalne chłodzenie podczas podkręcania lub innych wymagających zadań.
Zasilacz jest również wyposażony w charakterystyczny wyświetlacz OLED Thor, który został ulepszony, aby można go było łatwo przymocować po dowolnej stronie urządzenia za pomocą magnesów, aby dostosować go do instalacji zasilacza z wentylatorem skierowanym do góry lub do dołu.
MOSFET GaN
Zasilacz ASUS ROG THOR Titanium III 1600T posiada innowacyjny tranzystor MOSFET GaN, który zapewnia do 30% większą wydajność energetyczną niż standardowe tranzystory MOSFET. Mniejszy rozmiar tranzystora pozwala na lepszą organizację wewnętrznego układu, konstrukcja ma większe radiatory i umożliwia większy przepływ powietrza, poprawiając rozpraszanie ciepła.
WYKRYWANIE NAPIĘCIA GPU-FIRST
Podłącz kabel IVS i aktywuj wykrywanie napięcia „GPU-First”, by zwiększyć stabilność napięcia nawet o 45%, nawet podczas wymagających sesji gier i scenariuszy podkręcania. Dzięki tej zaawansowanej technologii możesz cieszyć się płynną i spójną grą, a jeśli wolisz konwencjonalne wykrywanie napięcia skupione na procesorze, po prostu odłącz kabel IVS.
WYSOKOWYDAJNE STYKI MIEDZIANE
Zasilacz posiada ulepszone złącza PCIe, które zapewniają doskonałą przewodność cieplną co przekłada się bezpośrednio na niższą temperaturę pracy i lepszą wydajność w dostarczaniu mocy.
Znaczna redukcja temperatury złącza o 29% (aż do 12,3°C) zapewnia optymalną wydajność i stabilność nawet najbardziej wymagających kart graficznych.
ZGODNOŚĆ Z ATX 3.1
Seria ASUS ROG THOR Titanium wyprzedza konkurencje dzięki pełnej zgodności z formatem ATX 3.1, który wprowadza ściślejszą regulację napięcia i prądu dla sprzętu nowej generacji. Dołączone do zasilacza 16-pinowe kable przesyłają do 600 W do kart graficznych PCIe 5.1, dzięki czemu Twój PC będzie gotowy na karty jutra.
CERTYFIKACJA 80 PLUS TITANIUM & CYBERNETICS
Zasilacz Asus ROG THOR Titanium III 1600T wykorzystuje japońskie kondensatory o niskim ESR, które zapewniają stabilność i wydajność, co prowadzi do poprawy zużycia energii, wytwarzania ciepła, akustyki i niezawodności — dzięki temu posiada certyfikaty 80 PLUS Titanium & Cybernetics.
RADIATORY ROG
Radiatory ROG zapewniają niższe temperatury, dłuższą żywotność komponentów i wydłużony czas pracy w trybie 0 dB.
WENTYLATOR Z PODWÓJNYM ŁOŻYSKIEM KULKOWYM
Śmigło wentylatora jest zamontowane na podwójnym łożysku kulkowym, co gwarantuje dwa razy dłuższą żywotność (nawet 80 000 godzin) w porównaniu do rozwiązań z łożyskami tulejowymi. Łożysko dwukulkowe przewyższającą nawet żywotność łożysk płynodynamicznych.
TECHNOLOGIA 0 dB
Aby zmniejszyć poziom hałasu, wentylator o sterowaniu PWM wyłącza się całkowicie, gdy obciążenie zasilacza wynosi 40% lub mniej.
MAGNETYCZNY WYŚWIETLACZ OLED
Odłączany magnetyczny panel OLED ułatwia dostrojenie systemu w celu uzyskania najlepszej możliwej wydajności i sprawności, a dodatkowo nadaje konstrukcji stylu.
TRYB TURBO
Tryb Turbo odblokowuje obsługę dłuższych skoków mocy dzięki precyzyjnie dostrojonej krzywej wentylatora i komponentom premium.
Dzięki trybowi Turbo zyskujesz niezachwianą wydajność, gdy jej najbardziej potrzebujesz. Możesz przełączać się między maksymalną wydajnością a maksymalną ciszą dzięki jednemu przyciskowi Turbo Mode z tyłu zasilacza.
WYTRAWIANE KABLE
Kable, które są wytwarzane z procesem wytrawiania i wykonane z miękkiego materiału wysokiej jakości, można łatwo zginać podczas instalacji. Po ich zgięciu w celu uporządkowanego ułożenia funkcjonują w temperaturze o 50°C niższej niż dopuszczalna granica bezpieczeństwa. Kable te spełniają również rygorystyczne standardy, w tym odporności ogniowej wg normy UL1581 (test płomienia) oraz certyfikacji UL758, zapewniając bezproblemową pracę z komputerem i wysoki poziom bezpieczeństwa.
PRZYJAZNE DLA MAJSTERKOWICZÓW ZŁĄCZE ZASILANIA CPU/PCIe
Zaprojektowany z myślą o majsterkowiczach kabel zasilający ma wyraźny klips pomiędzy złączami 4+4-pinowymi i unikalną kolorystykę ułatwiającą identyfikację podczas instalacji.
Zintegrowany klips zapewnia bezpieczne i łatwe połączenie ze złączem zasilania procesora płyty głównej, podczas gdy dwukolorowe 16-pinowe złącze PCIe zwiększa widoczność i upraszcza połączenia zasilania procesora graficznego.
AURA SYNC
Możesz spersonalizować logo Aura ROG i/lub dodać taśmy świetlne RGB, aby wprowadzić efektowne akcenty do swojego systemu.
AŻ 10 LAT GWARANCJI PRODUCENTA
Ciesz się jeszcze dłużej niezawodnością zasilacza ASUS ROG THOR TITANIUM III 1600T dzięki 10-letniej gwarancji producenta.
Podstawowa eksploatacja produktu jest gwarantowana przez 10 lat. Diody LED RGB objęte są 3-letnią gwarancją.
Specyfikacja
| Łączna moc | 1600 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc (+3.3 V) | 125 W |
| Łączna moc (+12 V) | 1600 W |
| Łączna moc (+5 V) | 125 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 30 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 133,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Krótkie spięcie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 10 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 120, 400 mm |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 9 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 150, 400 mm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Złącza zasilania PCI Express (16-pinowe) | 2 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 75 cm |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Długość kabla zasilającego CPU | 100 cm |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Tryb cichy | Tak |
| Technologia łożysk | DBB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 120000 h |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Podświetlenie | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | OLED |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Przewody | Procesor, PCIe, Peripheral (Molex), SATA |
| W zestawie obejmy kablowe | Tak |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 2,8 kg |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Głębokość opakowania | 251 mm |
| Wysokość opakowania | 159 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,3 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 120 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |
| Nazwa | ASUSTeK Computer Inc. |
| Kraj | Tajwan |
| Adres | 1F.,No.15,Llde Rd. |
| Kod pocztowy | 112 |
| Miasto | Beitou Dist,Taipei City |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
| Nazwa | ASUS COMPUTER GmbH |
| Kraj | Niemcy |
| Adres | Harkort Str. 21-23 |
| Kod pocztowy | 40880 |
| Miasto | Ratingen |
| https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |