Zasilacz be quiet! SYSTEM POWER 11 650W
- Łączna moc: 650 W
- Typ okablowania: Niemodularne
- Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Bronze
- Rodzaj zasilacza (PSU): ATX
- Średnica czaszy wentylatora: 12 cm
Możesz być zainteresowany również:
-
ActiveJet LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 6Gn 10m CZARNA
110,90 zł -
Przedłużacz elek. na zwijaku 20m YT-81221 YATO
299,00 zł -
UNITEK PRZEDŁUŻACZ USB 3.0 AM-AF 2M, Y-C459GBK
19,49 zł -
LANBERG KABEL USB 2.0 TYPE-C(M)-AM 1M, CZARNY
3,90 zł -
Chłodzenie procesora AMD AM4 + AM5 Wraith Stealth
25,90 zł -
Went. NOCTUA 140mm NF-A14 IndustrialPPC-3000 PWM
131,11 zł
Opis
Przyszłościowa konfiguracja
System Power 11 650W to zasilacz zgodny ze specyfikacją ATX 3.1, przygotowany na dzisiejsze i przyszłe zestawy. Oferuje natywne złącze 12V-2x6 dla kart graficznych PCIe 5.1 nowej generacji oraz złącza PCIe 6+2-pin do obsługi aktualnych GPU. Zasilacz bez problemu radzi sobie także ze skokami mocy do dwukrotności swojej mocy znamionowej, zapewniając stabilną pracę w wymagających konfiguracjach.
Bardzo cicha praca
System Power 11 650W został wyposażony w wysokiej jakości wentylator 120 mm sterowany temperaturowo, który dostosowuje prędkość do aktualnego obciążenia. Dzięki temu zasilacz pracuje cicho i utrzymuje niski poziom hałasu, z którego słynie be quiet!, oferując wyjątkową kulturę pracy w swojej klasie cenowej.
Wysoka wydajność Twojej konfiguracji
System Power 11 650W zapewnia stabilne i niezawodne zasilanie dla procesora oraz karty graficznej, wspierając płynną pracę całej konfiguracji. Dzięki temu komputer działa pewnie także wtedy, gdy pojawiają się nagłe skoki obciążenia i większe zapotrzebowanie na moc.
Certyfikat 80 PLUS Bronze
Zasilacz System Power 11 650W posiada certyfikat 80 PLUS Bronze i osiąga sprawność do 89,7%, co przekłada się na mniejsze straty energii i niższe zużycie prądu. To efektywne rozwiązanie, które zapewnia oszczędną i stabilną pracę komputera na co dzień.
Mocna linia 12V
System Power 11 650W oferuje solidną linię 12V, która zapewnia stabilne zasilanie dla wymagających kart graficznych PCIe. Zasilacz został też wyposażony w zestaw zabezpieczeń chroniących przed przetężeniami, przepięciami i niedonapięciami, przegrzaniem, zwarciami oraz przeciążeniami, co pomaga bezpiecznie chronić podzespoły komputera.
Specyfikacja
| Łączna moc | 650 W |
| Napięcie wejściowe AC | 200 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd wejściowy | 4 A |
| Współczynnik mocy | 0,98 |
| Liczba szyn +12 V | 1 |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Łączna moc (+12 V) | 650 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 54,17 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Czas wstrzymania | 17,04 ms |
| Wydajność | 89,7% |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe, Zabezpieczenie przeciążeniowe, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Krótkie spięcie, Surge & inrush, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 5 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 1 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Złącza zasilania PCI Express (12-pinowe) | 1 |
| Złącze P4 CPU (4-pin) | 1 |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Przeznaczenie | PC |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Wersja EPS | 2.92 |
| Poziom hałasu | 30,9 dB |
| Technologia łożysk | Łożysko typu rifle |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Prędkość wentylatora | 0 - 2100 RPM |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CB, CE, RoHS, TÜV mark, UKCA, WEEE |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 86 mm |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 1,97 kg |
| Szerokość opakowania | 195 mm |
| Głębokość opakowania | 268 mm |
| Wysokość opakowania | 97 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,4 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR, ErP |
| Długość kartonu do wysyłki | 55,6 cm |
| Szerokość kartonu dostawczego | 31,1 cm |
| Wysokość kartonu dostawczego | 21,8 cm |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 6 szt. |
| Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) | 15,2 kg |
| Dołączone śruby | Tak |
| Opaski kablowe w zestawie | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 60 miesięcy |
| Stan produktu | Nowy |