ZASILACZ UPS Eaton 3P Ellipse 550 FR 3P550F
392,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-17
Dostawa już od 9,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
9,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
9,90 zł
Odbiór w punkcie UPS AP
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Ilość gniazd sieciowych: 4 x gniazdo sieciowe
Możesz być zainteresowany również:
-
ActiveJet LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 6Gn 10m CZARNA
110,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12G1,5m CZARNA
164,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 3m CZARNA
176,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 5m CZARNA
185,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 3G 1,5m CZARNA
47,90 zł
Specyfikacja
| Topologia UPS | Czuwanie (Offline) |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 0,55 kVA |
| Moc rzeczywista | 330 W |
| Przebieg falowy | Stopniowo |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 161 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 284 V |
| Częstotliwość wejściowa | 46/70 Hz |
| Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne) | 161 V |
| Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne) | 284 V |
| Frekwencja wyjściowa | 50/60 Hz |
| Średni zużycie enegrii (podczas pracy ) | 10,2 W |
| Liczba faz wejściowych | 1 |
| Liczba faz wyjściowych | 1 |
| Wydajność | 97% |
| Wydajność (tryb ECO) | 97% |
| Współczynnik mocy wyjściowej | 0,6 |
| Poziom hałasu | 25 dB |
| Ochrona przed nagłym wzrostem napięcia | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Nie |
| Typy wyjść AC | C3 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 4 x gniazdo sieciowe |
| Pojemność baterii | 4,5 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Układ | Tower |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Utylizacja odpadów elektrycznych i elektronicznych (WEEE) | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CB, CE, RoHS, WEEE |
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-1IEC/EN 62040-2IEC/EN 62040-3CEUKCACm |
| Zestaw do montażu haków | Nie |
| Szerokość produktu | 81 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Wysokość produktu | 263 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Typ połączenia wchodzącego | C14 |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego | 220-240 V |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ZASILACZ UPS Eaton 3P Ellipse 550 FR 3P550F
Trwa wczytywanie...