ZASILACZ UPS Eaton 5PX 1000i RT2U Netpack G2
6 490,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Dostawa już od 19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
- Funkcje ochrony zasilania: Nadmiernego rozładowania
- Ilość gniazd sieciowych: 8 x gniazdo sieciowe
Możesz być zainteresowany również:
-
Przedłużacz elek. na zwijaku 20m YT-81221 YATO
299,00 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 3m CZARNA
176,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 12Gn 5m CZARNA
185,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 3G 1,5m CZARNA
47,90 zł -
ACJ LISTWA PRZECIWPRZEPIĘCIOWA COMBO 3G 3m CZARNA
57,90 zł
Specyfikacja
| Topologia UPS | Technologia line-interactive |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc | 1 kVA |
| Moc rzeczywista | 1000 W |
| Przebieg falowy | Czysty sinus |
| Napięcie operacyjne wejścia (minimalne) | 160 V |
| Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne) | 294 V |
| Częstotliwość wejściowa | 47/70 Hz |
| Poziom hałasu | 40 dB |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadmiernego rozładowania |
| Typy wyjść AC | C13 panel |
| Wtyczka | C14 panel |
| Ilość gniazd sieciowych | 8 x gniazdo sieciowe |
| Port USB | Tak |
| Interfejs szeregowy | Tak |
| Interfejs SCSI | RS-232 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 1 |
| Technologia okablowania | 10/100/1000Base-T(X) |
| Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia | 17 min |
| Akumulatory wymieniane podczas pracy | Tak |
| Automatyczny test baterii | Tak |
| Układ | Rackmount/Tower |
| Pojemność stelaża | 2U |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Diody LED | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty | IEC/EN 62040-2, FCC B, CISPR22 BCB (TUV) / cTUVus / EAC / UKCA / Ukr / Cm |
| Bezpieczeństwo | IEC/EN 62040-1, UL1778, CSA22.2 |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Głębokość produktu | 448 mm |
| Wysokość produktu | 85,5 mm |
| Waga produktu | 19,6 kg |
| Dołączona karta zarządzająca | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85078000 |
| Wartość nominalna napięcia wyjściowego | 230 V |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
ZASILACZ UPS Eaton 5PX 1000i RT2U Netpack G2
Trwa wczytywanie...