Zegarek Garmin Fenix 7X Pro Solar, 51mm MIP Black
- Przekątna ekranu: 1,4"
- Kolor obudowy zegarka: Szary
- Kolor paska: Czarny
- Monitor pracy serca: Tak
- Czujnik tlenu we krwi: Tak
- Bluetooth: Tak
- NFC: Tak
Garmin fēnix 7X Pro Solar Edition to zaawansowany zegarek sportowy klasy premium, zaprojektowany dla osób, które oczekują niezawodności, precyzji i długiego czasu pracy w każdych warunkach. Dzięki technologii ładowania solarnego zegarek oferuje wyjątkowo długą pracę na baterii, idealną na wielodniowe treningi, wyprawy outdoorowe i intensywny tryb życia. Czytelny wyświetlacz, wzmocniona konstrukcja oraz wbudowana latarka LED sprawiają, że fēnix 7X Pro doskonale sprawdza się zarówno w dzień, jak i po zmroku.
Zegarek oferuje szeroki wachlarz trybów sportowych, zaawansowane funkcje treningowe oraz precyzyjną nawigację GPS, wspierając aktywności takie jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie, trekking czy sporty górskie. Inteligentne funkcje smartwatcha umożliwiają odbieranie powiadomień, monitorowanie aktywności i wygodne zarządzanie dniem – bez sięgania po telefon.
Wykorzystaj w pełni każdą godzinę dzięki zaawansowanym funkcjom treningowym oraz całodobowego monitorowania zdrowia i samopoczucia, a wszystko to z baterią działającą nawet ponad miesiąc dzięki soczewce solarnej Power Glass™1 i wytrzymałej kopercie zegarka zaprojektowanej z myślą o większych nadgarstkach.
Dzięki ładowaniu energią słoneczną możesz uzyskać nawet 37 dni działania baterii w trybie zegarka pod warunkiem wystawienia urządzenia na słońce na co najmniej 3 godziny dziennie (50 000 luks.) oraz maks. 122 godz. działania baterii w trybie GPS (przy założeniu użytkowania przez cały okres przy oświetleniu 50 000 luksów).
Różne tryby intensywności światła i tryb czerwonego światła bezpieczeństwa zapewniają większą świadomość otoczenia podczas treningu w ciemności, a ponadto tryby te mogą okazać się przydatnym sposobem oświetlenia otoczenia, gdy zajdzie taka potrzeba. Tryb stroboskopowy może nawet dopasować się do rytmu biegu.
Aplikacja EKG2 wykorzystuje wbudowane sensory do rejestrowania sygnałów elektrycznych, które kontrolują bicie serca. Następnie analizuje zarejestrowane dane, w celu wykrycia oznak nieregularnego rytmu serca zwanego migotaniem przedsionków (AFib).
Ta funkcja oblicza zdolność do utrzymania wydłużonego wysiłku i łączy dane treningowe pochodzące ze wszystkich aktywności sportowych, aby umożliwić zrozumienie wpływu treningu na ogólną wytrzymałość. Ten dynamiczny pomiar wykorzystuje informacje o pułapie tlenowym, krótko- i długoterminowym obciążeniu treningowym oraz innych czynnikach, aby ocenić poprawę sprawności fizycznej przy wykorzystaniu większej ilości danych niż tylko tych o pułapie tlenowym.
Wytrzymała, sportowa konstrukcja wyróżnia się soczewką z ładowaniem energią słoneczną 1,4″, czułym ekranem dotykowym, tradycyjnymi przyciskami oraz obudową 51 mm ze wzmocnionego tworzywa ze stalowym bezelem i deklem. Zegarek spełnia amerykańskie normy wojskowe w zakresie wytrzymałości na działanie temperatury, wstrząsów i wodoszczelności.
Dane dotyczące zdrowia i treningu powinny być łatwe do zrozumienia i zapewniać informacje, na podstawie których można podjąć odpowiednie kroki. Rozpoczynaj każdy dzień od porannego raportu z możliwością dostosowania oraz wyświetlaj dzienne podsumowania informacji na temat zdrowia i samopoczucia. Korzystaj z funkcji oceny gotowości do treningu, która analizuje różne wskaźniki dotyczące zdrowia w celu zmaksymalizowania wydajności treningów i odpoczynku3, aby zapobiec przetrenowaniu.
| Przekątna ekranu | 1,4" |
| Technologia wyświetlacza | MIP |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 280 x 280 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ szkła | Power Glass |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Kształt | Okrągły |
| Rozmiar nadgarstka | 127 - 210 mm |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Rozmiar obudowy zegarka | 51 mm |
| Kolor obudowy zegarka | Szary |
| Materiał obudowy | Tworzywo wzmocnione włóknem (FRP), Stal nierdzewna |
| Kolor paska | Czarny |
| Odporność na wodę | 10 ATM |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android, iOS |
| Pamięć Flash | 32 GB |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Pomiar tętna | Automatyczny, Ręczny |
| Monitor ciśnienia krwi | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Pedometr | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Zdalne odtwarzanie dźwięku | Tak |
| Zdalne robienie zdjęć | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Barometr | Tak |
| Alarm | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Stoper | Tak |
| Trening interwałowy | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Zalecenia dot. treningu | Tak |
| Automatyczne dostosowywanie się programu treningowego | Tak |
| Programowanie treningu | Tak |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Automatyczne wykrywanie dziennej aktywności | Tak |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Pomiar efektywności treningu | Tak |
| Funkcja wirtualny partner | Tak |
| Czynnik prognostyczny wyścigu | Tak |
| Dynamika biegania | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Powiadomienia o połączeniach | Tak |
| Termometr | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 37 dni |
| Zasilanie energią słoneczną | Tak |
| Szerokość produktu | 51 mm |
| Głębokość produktu | 51 mm |
| Grubość | 1,49 cm |
| Waga produktu | 96 g |
| Ostrzeżenia | Bateria w zegarku nie powinna być wymieniana przez nieuprawnione osoby. W przypadku wyczerpania baterii, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem., Unikaj długotrwałego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia., Nie narażaj produktu na skrajne temperatury ani bezpośrednie działanie promieni słonecznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 010-02778-01 |
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
Minimum formalności, szybki proces online.