Zegarek Garmin Fenix 8, 47mm AMOLED Black
- Przekątna ekranu: 1,4"
- Średnica wyświetlacza: 4,7 cm
- Kolor obudowy zegarka: Czarny
- Kolor paska: Czarny
- Monitor pracy serca: Tak
- Czujnik tlenu we krwi: Tak
- Bluetooth: Tak
Dla sportowców i poszukiwaczy przygód, którzy traktują swoje aktywności na serio i chcą przekraczać swoje granice. Multisportowy smartwatch Garmin Fenix 8 47mm został stworzony z myślą o wynikach. Korzystaj z szerokiej gamy zaawaansowanych funkcji - treningu siłowego, nurkowania, wbudowanego głośnika i mikrofonu do obsługi głosowej, zintegrowanej latarki LED i nie tylko.
Ta wysokiej jakości, niezwykle wytrzymała konstrukcja jest przystosowana do nurkowania i posiada szczelne przyciski, metalową osłonę czujnika i jasny wyświetlacz AMOLED 1,4″ z odporną na zarysowania soczewką i tytanowym bezelem. Zegarek jest zgodny z amerykańskimi normami wojskowymi dotyczącymi temperatury, wstrząsów i wodoodporności.
Wykonuj i odbieraj połączenia telefoniczne z poziomu zegarka po sparowaniu go ze smartfonem. Ponadto funkcje zegarka można kontrolować za pomocą poleceń głosowych poza siecią — lub korzystać z asystenta głosowego smartfona, aby odpowiadać na wiadomości tekstowe i nie tylko.
Prawdziwa zintegrowana latarka o zmiennej intensywności światła z czerwoną lampką bezpieczeństwa zapewnia większą świadomość sytuacyjną w ciemności, zapewniając wygodne oświetlenie, gdy jest ono potrzebne. Tryb stroboskopowy może nawet dopasować się do rytmu biegu.
Przygotuj się do kolejnego wyścigu, trenuj do osiągnięcia swojego celu lub po prostu popraw kondycję, dzięki adaptacyjnym lub wstępnie skonfigurowanym planom treningów biegowych, kolarskich lub siłowych Garmin Coach. Aby treningi były bardziej spersonalizowane, wybierz plany, które dostosowują się do Twoich wyników i wskaźników zdrowotnych.
Rozpoczynaj każdy dzień od porannego raportu z możliwością dostosowania oraz wyświetlaj dzienne podsumowania informacji na temat zdrowia i samopoczucia. Korzystaj z gotowości do treningu, która analizuje wskaźniki dotyczące zdrowia w celu zmaksymalizowania wydajności treningów i odpoczynku, aby zapobiec wypaleniu.
Funkcja dynamicznego wyznaczania trasy w obie strony pozwala wprowadzić, jak daleko chcesz się udać — a następnie uzyskać sugerowane trasy, które poprowadzą Cię z powrotem i na czas. Można również wyświetlić kontury terenu na mapach TopoActive3 i uzyskać dostęp do wstępnie załadowanych map pól golfowych i ośrodków narciarskich na całym świecie.
| Przekątna ekranu | 1,4" |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar wyświetlacza | 35,56 x 35,56 mm |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 454 x 454 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Średnica wyświetlacza | 4,7 cm |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Rozmiar opaski | Jeden rozmiar |
| Kształt | Okrągły |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Minimalna długość paska | 12,5 cm |
| Maksymalna długość paska | 20,8 cm |
| Rozmiar obudowy zegarka | 47 mm |
| Kolor obudowy zegarka | Czarny |
| Materiał obudowy | Tworzywo wzmocnione włóknem (FRP) |
| Kolor paska | Czarny |
| Odpinany pasek | Tak |
| Wodoodporny do | 40 m |
| Odporność na wodę | 10 ATM |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android, iOS |
| Pamięć Flash | 32 GB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Blokada klawiatury | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Pomiar tętna | Automatyczny |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Tryb multisport | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Powiadomienia o niskim tętnie | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Inteligentne przebudzenie | Tak |
| Zdalne odtwarzanie dźwięku | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Alarm | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Stoper | Tak |
| Alarm czasu/dystansu | Tak |
| Trening interwałowy | Tak |
| Obliczanie kalorii na podstawie rytmu bicia serca | Tak |
| Zaawansowane treningi | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Zalecana aktywność | Rowerowa, Bieganie, Pływanie, Wspinaczka, Jazda na nartach, Tenis, Piłka nożna, Golf, Motor sports, Rowing, Sporty wodne, Wędrówki, Triatlon, Koszykówka, Wędkarstwo, Narciarstwo wodne, Skateboarding, Surfing, Żeglarstwo, Hokej, Siatkówka, Chodzenia, Yoga, Nurkowanie, Badminton, Baseball, Boks, Pilates, Disc Golf, Tenis stołowy, Praca z oddechem |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Pomiar efektywności treningu | Tak |
| Funkcja wirtualny partner | Tak |
| Funkcja wirtualny wyścig | Tak |
| Czynnik prognostyczny wyścigu | Tak |
| Dynamika biegania | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Barometr | Tak |
| Termometr | Tak |
| Wysokościomierz | Tak |
| Wibrujący budzik | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| ANT+ dostępne | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 16 dni |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 37 h |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 47 x 47 x 13,8 mm |
| Przewody | USB |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 010-02904-00 |
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
Minimum formalności, szybki proces online.