Zegarek Garmin Fenix 8, 51mm AMOLED Black
- Przekątna ekranu: 1,4"
- Średnica wyświetlacza: 3,56 cm
- Kolor obudowy zegarka: Tytan
- Kolor paska: Czarny
- Monitor pracy serca: Tak
- Czujnik tlenu we krwi: Tak
- Bluetooth: Tak
Smartwatch z kolekcji Fenix 8 łączy sportowy styl z wytrzymałą konstrukcją z stali szlachetnej i tworzywa, zaprojektowaną w USA.
Okrągła, czarna koperta 51 mm (grubość 14,7 mm) mieści jasny ekran AMOLED 1,4″ (454 × 454 px) z panelem dotykowym.
Nowoczesny design i czytelność w każdych warunkach.
Rozbudowane tryby sportowe wspierają bieganie, kolarstwo, pływanie, golf i dyscypliny multidyscyplinarne, a GPS, wysokościomierz, barometr i kompas pomagają planować każdą trasę.
Do tego krokomierz, licznik kalorii, pomiar dystansu, interwały i funkcje treningowe dla świadomego progresu.
Prognoza pogody i podświetlenie dopełniają komfortu w terenie.
Nadgarstkowy pulsometr, pulsoksymetr, EKG oraz monitorowanie snu pozwalają kontrolować wysiłek i regenerację.
Zegarek posiada alarm, stoper, timer, datownik oraz język polski w menu.
Funkcja rozmowy przez Bluetooth, powiadomienia i moduł płatności sprawiają, że zostawisz telefon w kieszeni.
Bateria działa do 29 dni w trybie zegarka (13 dni przy ciągłym włączeniu) lub do 41 dni w trybie oszczędzania energii.
Wodoszczelność 10 ATM (100 m) gotowa na pływanie i trening w każdych warunkach.
W zestawie wygodne paski z tworzywa: szerokość 26 mm i regulacja dla obwodów 127–225 mm, by dopasować zegarek do Twojego nadgarstka.
| Przekątna ekranu | 1,4" |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar wyświetlacza | 35,56 x 35,56 mm |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 454 x 454 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Średnica wyświetlacza | 3,56 cm |
| Typ szkła | Szafirowe |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Rozmiar opaski | Jeden rozmiar |
| Materiał soczewki | Szafirowe |
| Kształt | Okrągły |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Minimalna długość paska | 12,7 cm |
| Maksymalna długość paska | 21 cm |
| Rozmiar obudowy zegarka | 51 mm |
| Kolor obudowy zegarka | Tytan |
| Materiał obudowy | Tworzywo wzmocnione włóknem (FRP), Tytan |
| Kolor paska | Czarny |
| Odpinany pasek | Tak |
| Wodoodporny do | 40 m |
| Odporność na wodę | 10 ATM |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android, iOS |
| Pamięć Flash | 32 GB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Blokada klawiatury | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Pomiar tętna | Automatyczny |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Tryb multisport | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Powiadomienia o niskim tętnie | Tak |
| Silnik wibracyjny | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Inteligentne przebudzenie | Tak |
| Zdalne odtwarzanie dźwięku | Tak |
| Zdalne robienie zdjęć | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Barometr | Tak |
| Alarm | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Stoper | Tak |
| Alarm czasu/dystansu | Tak |
| Trening interwałowy | Tak |
| Obliczanie kalorii na podstawie rytmu bicia serca | Tak |
| Foot pod | Tak |
| Zaawansowane treningi | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Obszar obliczeń | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Zalecana aktywność | Badminton, Baseball, Koszykówka, Boks, Praca z oddechem, Wspinaczka, Rowerowa, Nurkowanie, Wędkarstwo, Fitness, Piłka nożna, Golf, Wędrówki, Hokej, Łowiectwo, Motor sports, Pilates, Jazda konna, Rowing, Bieganie, Żeglarstwo, Skateboarding, Jazda na nartach, Surfing, Pływanie, Tenis, Triatlon, Siatkówka, Chodzenia, Yoga |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Automatyczna pauza | Tak |
| Pomiar efektywności treningu | Tak |
| Funkcja wirtualny partner | Tak |
| Funkcja wirtualny wyścig | Tak |
| Czynnik prognostyczny wyścigu | Tak |
| Dynamika biegania | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Barometr | Tak |
| Termometr | Tak |
| Wysokościomierz | Tak |
| Wibrujący budzik | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 29 dni |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 84 h |
| Żywotność baterii (max) | 4 tygodni |
| Waga produktu | 76 g |
| Szerokość paska | 2,6 cm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 51 x 51 x 14,7 mm |
| Przewody | USB |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Ostrzeżenia | Bateria w zegarku nie powinna być wymieniana przez nieuprawnione osoby. W przypadku wyczerpania baterii, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem., Unikaj długotrwałego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia., Nie narażaj produktu na skrajne temperatury ani bezpośrednie działanie promieni słonecznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 010-02905-21 |
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
Minimum formalności, szybki proces online.