Zegarek Garmin Fenix E, 47mm AMOLED Black
- Przekątna ekranu: 1,3"
- Średnica wyświetlacza: 3,3 cm
- Kolor obudowy zegarka: Czarny
- Kolor paska: Czarny
- Monitor pracy serca: Tak
- Czujnik tlenu we krwi: Tak
- Bluetooth: Tak
Sprostaj najtrudniejszym wyzwaniom sportowym lub w terenie, z pomocą wytrzymałego multisportowego smartwatcha GPS fēnix E. Zwiększ wytrzymałość i wydajność swojego organizmu, dzięki niezbędnym funkcjom, które obejmują zaawansowany trening siłowy, całodobowe monitorowanie stanu zdrowia i dobrego samopoczucia, dynamiczne wyznaczanie tras w obie strony i nie tylko.
Wyposażony w jasny wyświetlacz AMOLED 1,3″ z bezelem ze stali nierdzewnej i 47-milimetrową kopertą z polimeru wzmocnionego włóknem, zegarek fēnix E został przetestowany zgodnie z amerykańskimi standardami wojskowymi pod kątem odporności termicznej, wstrząsowej i wodnej.
Funkcja dynamicznego wyznaczania trasy w obie strony pozwala wprowadzić, jak daleko chcesz się udać — a następnie uzyskać sugerowane trasy, które poprowadzą Cię z powrotem. Możesz również pobrać mapy TopoActive, aby wyświetlić kontury terenu i uzyskać dostęp do wstępnie załadowanych map pól golfowych i ośrodków narciarskich na całym świecie.
Podnieś wydajność swojego ciała, dzięki ukierunkowanym planom treningu siłowego i treningom sportowym dla sportowców wszelkich dyscyplin.
Po przebudzeniu otrzymasz wynik ocenę gotowości do treningu przygotowaną na podstawie jakości snu1, odpoczynku, obciążenia treningowego i innych czynników. Dzięki temu będzie można określić, czy dzień jest odpowiedni na mocne ćwiczenia, czy raczej odpoczynek.
Rozpoczynaj każdy dzień od porannego raportu z możliwością dostosowania oraz wyświetlaj dzienne podsumowania informacji na temat zdrowia i samopoczucia — w tym: zaawansowane monitorowanie snu, stan zmienności tętna, perspektywy treningowe i nie tylko.
Zapewnij sobie łączność ze światem podczas aktywności dzięki funkcjom zegarka, które obejmują inteligentne powiadomienia, Garmin Pay™ płatności zbliżeniowe2, przechowywanie muzyki i nie tylko.
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar wyświetlacza | 33 x 33 mm |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 416 x 416 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Średnica wyświetlacza | 3,3 cm |
| Typ szkła | Corning Gorilla Glass |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Rozmiar opaski | Jeden rozmiar |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Kształt | Okrągły |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Minimalna długość paska | 12,5 cm |
| Maksymalna długość paska | 20,8 cm |
| Rozmiar obudowy zegarka | 47 mm |
| Kolor obudowy zegarka | Czarny |
| Materiał obudowy | Tworzywo wzmocnione włóknem (FRP), Stal nierdzewna |
| Kolor paska | Czarny |
| Odpinany pasek | Tak |
| Wodoodporny do | 40 m |
| Odporność na wodę | 10 ATM |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android, iOS |
| Pamięć Flash | 16 GB |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Blokada klawiatury | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna | Tak |
| Pomiar tętna | Automatyczny |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Tryb multisport | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Powiadomienia o niskim tętnie | Tak |
| Silnik wibracyjny | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Inteligentne przebudzenie | Tak |
| Zdalne odtwarzanie dźwięku | Tak |
| Zdalne robienie zdjęć | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Barometr | Tak |
| Alarm | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Stoper | Tak |
| Alarm czasu/dystansu | Tak |
| Trening interwałowy | Tak |
| Obliczanie kalorii na podstawie rytmu bicia serca | Tak |
| Foot pod | Tak |
| Zaawansowane treningi | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Obszar obliczeń | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Zalecana aktywność | Badminton, Baseball, Koszykówka, Boks, Praca z oddechem, Wspinaczka, Rowerowa, Nurkowanie, Wędkarstwo, Fitness, Piłka nożna, Golf, Wędrówki, Hokej, Łowiectwo, Motor sports, Pilates, Jazda konna, Rowing, Bieganie, Żeglarstwo, Skateboarding, Jazda na nartach, Surfing, Pływanie, Tenis, Triatlon, Siatkówka, Chodzenia, Yoga |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Automatyczna pauza | Tak |
| Pomiar efektywności treningu | Tak |
| Funkcja wirtualny partner | Tak |
| Funkcja wirtualny wyścig | Tak |
| Czynnik prognostyczny wyścigu | Tak |
| Dynamika biegania | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Barometr | Tak |
| Termometr | Tak |
| Wysokościomierz | Tak |
| Wibrujący budzik | Tak |
| GPS | Tak |
| BeiDou | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| System satelitarny Quasi-Zenith (QZSS) | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 16 dni |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 42 h |
| Żywotność baterii (max) | 2 tygodni |
| Waga produktu | 76 g |
| Szerokość paska | 2,2 cm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 47 x 47 x 14,5 mm |
| Przewody | USB |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 010-03025-01 |
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
Minimum formalności, szybki proces online.