Zegarek Garmin Forerunner 165, 43mm AMOLED Whitestone
- Przekątna ekranu: 1,2"
- Kolor obudowy zegarka: Szary
- Kolor paska: Szary, Biały
- Monitor pracy serca: Tak
- Czujnik tlenu we krwi: Tak
- Bluetooth: Tak
- NFC: Nie
Nie biegasz tak po prostu. Jesteś już poziom wyżej. Właśnie dlatego potrzebujesz Garmin Forerunner® 165 — specjalnie zaprojektowanego smartwatcha GPS do biegania ze spersonalizowanymi, adaptacyjnymi planami treningowymi, które pomogą Ci osiągnąć założone cele i jasnym wyświetlaczem, który wyświetli Twoje postępy.
Ten wygodny w użyciu smartwatch GPS do biegania ma niezbędne funkcje, których potrzebujesz, by przejść na kolejny poziom zaawansowania w bieganiu — w tym GPS, monitorowanie tempa i dystansu oraz nadgarstkowy pomiar tętna.
Zaraz po przebudzeniu dostępne jest podsumowanie danych zarejestrowanych podczas snu i perspektyw treningowych — wraz ze stanem zmienności tętna i pogodą. Raport można również dostosować do własnych potrzeb, aby pokazywał najważniejsze dla Ciebie parametry.
Skorzystaj z treningów skrojonych na Twoja miarę. Dostosowują się one po każdym biegu, aby dopasować się do Twojej wydajności i regeneracji, a także nadchodzących zawodów zaplanowanych w kalendarzu aplikacji Garmin Connect™.
Dzięki funkcji efekt treningu możesz zobaczyć, jak treningi wpływają na kondycję i poznać główne korzyści uzyskane z biegów treningowych oraz ćwiczeń.
Zrozum lepiej ogólny stan zdrowia, treningu i odpoczynku, dzięki statusowi zmienności tętna. Zyskaj szczegółowe informacje o ogólnym stanie zdrowia, odpoczynku i wydajności treningu, dzięki parametrowi statusu zmienności tętna podczas snu – technologii opracowanej przez nasz zespół Firstbeat Analytics™.
Bezpłatne adaptacyjne plany treningowe przygotowane przez doświadczonych trenerów — na 5 km, 10 km i półmaraton — które pomogą w podjęciu kolejnego wyzwania.
| Przekątna ekranu | 1,2" |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar wyświetlacza | 30,4 x 30,4 mm |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 390 x 390 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Kształt | Okrągły |
| Rozmiar nadgarstka | 126 - 203 mm |
| Pozycjonowanie na rynku | Smartwatch |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Kolor sprzączki | Srebrny |
| Kolor obudowy zegarka | Szary |
| Materiał obudowy | Polimer |
| Kolor paska | Szary, Biały |
| Typ zamknięcia | Klamra z pojedynczym bolcem |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android, iOS |
| Pamięć Flash | 4 GB |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Zarządzanie informacjami osobistymi | Budzik, Stoper, Minutnik, Kalendarz |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Powiadomienia z kalendarza | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Barometr | Tak |
| Alarm | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Stoper | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Zalecana aktywność | HIIT, Pilates, Chodzenia, Wędrówki, Tenis, Pływanie, Bieganie, Rowerowa |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Barometr | Tak |
| Termometr | Tak |
| Wysokościomierz | Tak |
| Wyświetlanie wschodu i zachodu słońca | Tak |
| Pomiar tętna | Automatyczny |
| Ćwiczenia oddechowe | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Funkcja znajdź mój zegarek | Tak |
| Funkcja wirtualny wyścig | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Tak |
| ANT+ dostępne | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 11 dni |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 19 h |
| Akumulatorek | Tak |
| Wbudowana bateria | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Aplikacje sportowe | Connect IQ |
| Szerokość produktu | 43 mm |
| Głębokość produktu | 43 mm |
| Grubość | 1,16 cm |
| Waga produktu | 39 g |
| Przewody | USB Type-C |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 010-02863-21 |
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
Minimum formalności, szybki proces online.