Zegarek Garmin Forerunner 265, 46mm AMOLED Mleczny Kwarc
- Przekątna ekranu: 1,3"
- Kolor obudowy zegarka: Czarny, Biały
- Kolor paska: Biały, Czarny
- Monitor pracy serca: Tak
- Czujnik tlenu we krwi: Tak
- Bluetooth: Tak
Odkryj zegarek sportowy, który dotrzyma Ci kroku – niezależnie od tempa i celu. Garmin Forerunner 265 w nowoczesnym, błękitnym wydaniu łączy wyrazisty ekran AMOLED, zaawansowane funkcje treningowe i lekki, sportowy design stworzony z myślą o aktywnych użytkownikach. Forerunner 265 to idealny wybór dla biegaczy i sportowych entuzjastów, którzy chcą trenować mądrzej, skuteczniej i z pełną kontrolą. Postaw na technologię, która motywuje do działania i pomaga osiągać kolejne cele stylowo i bez kompromisów.
Zaraz po przebudzeniu otrzymujesz przegląd swojego snu1 i perspektyw treningowych — wraz ze stanem zmienności tętna i pogodą. Raport możesz również dostosować do własnych potrzeb, aby pokazywał to, co chcesz zobaczyć.
Przygotuj się do kolejnych zawodów, trenuj by osiągnąć kolejny cel lub po prostu popraw kondycję, dzięki adaptacyjnym lub wstępnie skonfigurowanym planom treningów biegowych, kolarskich lub siłowych Garmin Coach. Aby treningi były bardziej spersonalizowane, wybierz plany, które dostosowują się do Twoich wyników i wskaźników zdrowotnych.
Treningi przygotowane specjalnie dla Ciebie w oparciu o Twoje dane. Te propozycje treningów biegowych mają zróżnicowaną intensywność i dostosowują się po każdym biegu, aby uwzględnić wydajność i regenerację.
Po przebudzeniu otrzymasz ocenę gotowości do treningu, stworzoną na podstawie jakości snu, odpoczynku, obciążenia treningowego i innych czynników. Dzięki temu można określić, czy dzień jest odpowiedni dla intensywnego treningu, czy raczej odpoczynku.
Korzystając ze wskaźników, takich jak status zmienności tętna, historia ostatnich ćwiczeń i wydajność, można łatwo uzyskać wgląd w swój ogólny wysiłek — i dowiedzieć się, czy trenujesz produktywnie, osiągasz szczytową formę, czy też jesteś przemęczony.
Uzyskaj głębsze zrozumienie ogólnego stanu zdrowia, treningu i odpoczynku, dzięki informacjom na temat zmienności tętna podczas snu, które uzyskiwane są w oparciu o technologię opracowaną przez nasz zespół Firstbeat Analytics™.
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 416 x 416 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Rozmiar opaski | Jeden rozmiar |
| Kształt | Okrągły |
| Rozmiar nadgarstka | 135 - 205 mm |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Rozmiar obudowy zegarka | 46 mm |
| Kolor obudowy zegarka | Czarny, Biały |
| Materiał obudowy | Polimer wzmocniony włóknem szklanym (GFRP) |
| Kolor paska | Biały, Czarny |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android, iOS |
| Pamięć Flash | 8 GB |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Pedometr | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Wyświetlanie pogody | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Alarm | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Stoper | Tak |
| Zalecana aktywność | Rowerowa, Fitness, Pilates, Bieganie, Pływanie, Yoga |
| Dynamika biegania | Tak |
| Termometr | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Port USB | Nie |
| Wi-Fi | Tak |
| Wtyk słuchawek | Bluetooth |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 15 dni |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 24 h |
| Szerokość produktu | 46,1 mm |
| Głębokość produktu | 46,1 mm |
| Grubość | 1,29 cm |
| Waga produktu | 47 g |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 010-02810-11 |
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
Minimum formalności, szybki proces online.