Zegarek sportowy Garmin Forerunner 55 to łatwy w obsłudze smartwatch GPS, który został zaprojektowany z myślą o aktywnych osobach, które śledzą swoje statystyki i chcą poprawić kondycję. Ten lekki i wygodny inteligentny zegarek idealnie nadaje się do biegania i codziennego życia. Możesz biegać tak często jak chcesz dzięki baterii, która działa do 2 tygodni w trybie zegarka i do 20 godzin w trybie GPS.
Śledź trasę biegu i otrzymuj dokładne statystyki dotyczące dystansu, tempa i interwałów.
Rejestruj dane tętna1 i korzystaj z alertów informujących o wysokim tętnie utrzymującym się podczas odpoczynku. Możesz też sprawdzić, jak ciężko pracuje Twoje serce podczas ćwiczeń, nawet pod wodą.
Adaptacyjne plany treningowe to porady ekspertów i bezpłatne, dostosowywane do Ciebie i Twoich celów treningi.
Treningi przygotowane specjalnie dla Ciebie w oparciu o Twoje dane. Te propozycje treningów biegowych mają zróżnicowaną intensywność i dostosowują się po każdym biegu, aby uwzględnić wydajność i regenerację.
Aby ułatwić opracowanie strategii na dany bieg, funkcja ta przedstawia oparte na trybie GPS wskazówki dotyczące tempa dla wybranej trasy lub odległości w aplikacji Garmin Connect™. Możesz zatem dostosować wysiłek do tego, co Cię czeka.
Potrzebujesz wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć cel? Wybierz dystans biegu, a zobaczysz ekran danych z szacowanym czasem ukończenia.
Jeżeli chcesz skupić się na prędkości, skorzystaj z wbudowanej funkcji śledzenia biegu, by zapisać dokładne długości okrążeń i zobaczyć odległości w metrach.
Chcesz poprawić swoją formę biegową? Skorzystaj z alertów rytmu, aby wiedzieć, kiedy przekraczasz docelowy zakres.
Umożliwienie organizmowi prawidłowej regeneracji pomiędzy sesjami treningowymi ma kluczowe znaczenie. Wbudowany funkcja czasu regeneracji po każdym treningu powiadomi Cię o tym, jak długi powinien być odpoczynek przed kolejnym dużym wysiłkiem.
Ta specjalistyczne narzędzie uwzględnia poziom wytrenowania i historię treningów, aby pomóc Ci pracować nad osiągnięciem swojego celu oraz zobaczyć wpływ treningu na przewidywany czas ukończenia biegu.
Zmień swój program ćwiczeń z profilami treningów do biegania na ścieżce albo wirtualnie, pływania, pilatesu, treningów HIIT, a nawet ćwiczeń oddechowych.
| Przekątna ekranu | 1,04" |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 208 x 208 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Podświetlenie | Tak |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Kształt | Okrągły |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Rozmiar obudowy zegarka | 42 mm |
| Kolor paska | Czarny |
| Cechy zabezpieczeń | Odporny na zadrapania, Odporny na wstrząsy, Bryzgoszczelny, Wodoodporny, Wodoodporna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Obsługa języków | Wielo |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Pedometr | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Alarm wibracyjny | Tak |
| Tryb zegarka | 12 h/24 h |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Wbudowana metrówka | Tak |
| Alarm | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Stoper | Tak |
| Alarm czasu/dystansu | Tak |
| Trening interwałowy | Tak |
| Alarm tempa | Tak |
| Zaawansowane treningi | Tak |
| Kalendarz polowań/brań ryb | Tak |
| Obszar obliczeń | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Przesył danych dot. rytmu serca | ANT+ |
| Zalecenia dot. treningu | Tak |
| Programowanie treningu | Tak |
| Test fitness | Tak |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Automatyczne wykrywanie dziennej aktywności | Tak |
| Zalecana aktywność | Fitness, Bieganie |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Automatyczna pauza | Tak |
| Funkcja monitorowania treningu | Tak |
| Kraj pochodzenia | Tajwan |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| NFC | Nie |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii | 14 dni |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 20 h |
| Akumulatorek | Tak |
| Typ podświetlacza | LED |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| System operacyjny | iPhone®, Android ™ |
| Aplikacje sportowe | Connect IQ |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Głębokość produktu | 42 mm |
| Grubość | 1,16 cm |
| Waga produktu | 37 g |
| Szerokość opakowania | 68 mm |
| Głębokość opakowania | 67 mm |
| Wysokość opakowania | 137 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 170 g |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 8,6 kg |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 381 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 305 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 315 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 40 szt. |
| Ostrzeżenia | Bateria w zegarku nie powinna być wymieniana przez nieuprawnione osoby. W przypadku wyczerpania baterii, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem., Unikaj długotrwałego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia., Nie narażaj produktu na skrajne temperatury ani bezpośrednie działanie promieni słonecznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 010-02562-10 |
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
Minimum formalności, szybki proces online.