Zegarek vívoactive 5 — specjalnie zaprojektowany tak, aby zapewniać zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia i kondycji — jest czymś więcej niż zwykłym zegarkiem, to Twój osobisty trener na nadgarstku, który wesprze Cię w realizacji celów.
Sprawdź poziom energii organizmu w ciągu dnia, dzięki czemu będziesz wiedzieć, kiedy organizm jest pełen energii i gotowy do działania, a kiedy jest wyczerpany i potrzebuje regeneracji podczas spokojnego snu. Uzyskaj jeszcze więcej szczegółów i spersonalizowanych informacji na temat tego, jak sen, drzemki, codzienne aktywności i wysoki poziom stresu wpływają na Twoją energię.
Uzyskaj ocenę jakości snu i spersonalizowane zalecenia dotyczące snu, by wiedzieć, ile snu potrzebujesz i jak możesz poprawić jego jakość. Monitoruj nawet różne fazy snu oraz drzemki i poznaj kilka kluczowych wskaźników pobieranych w trakcie snu (np. status zmienności tętna), aby lepiej zrozumieć stan swojego zdrowia.
Śledź każdy swój ruch z pomocą ponad 30 wgranych aplikacji sportowych GPS i aplikacji do aktywności w pomieszczeniach — obejmuje to m.in. spacery, bieganie, jazdę na rowerze, pływanie w basenie, aktywności dla użytkowników wózków inwalidzkich i wiele innych.
Zrozum, jak każdy trening wpływa na Twój organizm i ile czasu potrzebujesz na regenerację — pozwoli Ci to stawić czoła każdemu wyzwaniu fitness.
Otrzymuj przegląd m.in. swojego snu, odpoczynku oraz informacje dotyczące kalendarza dziennego i statusu zmienności tętna natychmiast po przebudzeniu. Raport można także dostosować do własnych potrzeb, aby pokazywał to, co chcesz zobaczyć.
Wiadomości e-mail, wiadomości tekstowe i alerty możesz odbierać bezpośrednio na zegarku sparowanym ze smartfonem iPhone lub Android. W przypadku korzystania ze smartfona z systemem Android możesz odpowiadać na wiadomości tekstowe za pomocą klawiatury na zegarku i wyświetlać odebrane zdjęcia bezpośrednio na ekranie zegarka..
| Przekątna ekranu | 1,2" |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Rozdzielczość | 390 x 390 px |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ szkła | Corning Gorilla Glass 3 |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Rozmiar opaski | Jeden rozmiar |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Kształt | Okrągły |
| Rozmiar nadgarstka | 125 - 190 mm |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Rozmiar obudowy zegarka | 42 mm |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Kolor sprzączki | Niebieski |
| Kolor obudowy zegarka | Niebieski |
| Materiał obudowy | Aluminium, Polimer |
| Kolor paska | Niebieski |
| Cechy zabezpieczeń | Wodoodporny |
| Odporność na wodę | 5 ATM |
| Pamięć Flash | 4 GB |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Typ czujnika tętna | Optyczny |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia | Tak |
| Inteligentne powiadomienia | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Barometr | Tak |
| Wbudowana metrówka | Tak |
| Alarm | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Stoper | Tak |
| Obliczanie kalorii na podstawie rytmu bicia serca | Tak |
| Zaawansowane treningi | Tak |
| Prognoza pogody | Tak |
| Przesył danych dot. rytmu serca | Bluetooth/ANT+ |
| Zalecana aktywność | Rowerowa, Golf, Rowing, Bieganie, Jazda na nartach, Pływanie |
| Monitorowanie aktywności | Tak |
| Sterowanie muzyką | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Termometr | Tak |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Generacja sieci mobilnej | Nieobsługiwany |
| ANT+ dostępne | Tak |
| GPS | Tak |
| GLONASS | Tak |
| Galileo | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Port USB | Nie |
| NFC | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Wtyk słuchawek | Bluetooth |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 264 h |
| Żywotność baterii | 11 dni |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 21 h |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| System operacyjny | iOS, Android |
| Szerokość produktu | 42,2 mm |
| Głębokość produktu | 42,2 mm |
| Grubość | 1,11 cm |
| Waga produktu | 36 g |
| Szerokość paska | 2 cm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 42,2 x 42,2 x 11,1 mm |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Ładowarka | Tak |
| Ostrzeżenia | Bateria w zegarku nie powinna być wymieniana przez nieuprawnione osoby. W przypadku wyczerpania baterii, skontaktuj się z autoryzowanym serwisem., Unikaj długotrwałego kontaktu z wodą, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia., Nie narażaj produktu na skrajne temperatury ani bezpośrednie działanie promieni słonecznych. |
| Gwarancja | Gwarancja Sklepu 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | 010-02862-12 |
Wybierz finansowanie RentPay i dopasuj sposób płatności do swoich potrzeb.
• Dodaj produkt do koszyka
• Wybierz RentPay jako metodę płatności
• Opłacaj miesięczną ratę
Dostępne są dwie opcje:
Minimum formalności, szybki proces online.