Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Zegarek sportowy Polar Polar M430 (pomarańcz.)

5 | Opinie: 1

Zegarek sportowy Polar Polar M430 (pomarańcz.)
Dostępne kolory:
Produkt niedostępny

Opis - Zegarek sportowy Polar Polar M430 (pomarańcz.)

U3W3Y2A6y0C0g185c0E8M7t4M9z0d1N2

Polar Flow — popraw swoje wyniki

POLAR FLOW
Monitoruj swoją aktywność, analizuj postępy i stawiaj sobie nowe wyzwania za pomocą serwisu Polar Flow — kompleksowej platformy do monitorowania treningów i kondycji dostępnej na komputerach i urządzeniach mobilnych.

TRENING
Przeglądaj wszystkie dane dotyczące treningów, analizuj wyniki i monitoruj postępy. Możesz szybko analizować te dane w aplikacji i szczegółowo — w serwisie internetowym. Planuj treningi, monitoruj regenerację albo dostosuj program treningów do zawodów.

AKTYWNOŚĆ I SEN
Monitoruj swoją dzienna aktywność i sen, wyświetlaj dzienne, tygodniowe i miesięczne podsumowania i sprawdzaj, jak Twoje działania wpływają na zdrowie.

PRZYŁĄCZ SIĘ
Połącz konto Polar Flow z serwisami innych firm, takimi jak Strava, MyFitnessPal i TrainingPeaks. Udostępniaj dane z treningu swojemu instruktorowi lub trenerowi personalnemu dzięki usłudze Polar Coach — darmowemu narzędziu Polar dla trenerów.


LICZNIK KALORII

Dzięki niemu dokładnie wiesz, ile kalorii udało Ci się spalić. Informacje oparte są na podstawie Twojej masy ciała, wieku, wzrostu, płci, tętna maksymalnego oraz intensywności treningu.SLEEP PLUS

Dobry sen zwiększa efektywność odpoczynku i zapewnia wiele korzyści dla organizmu. Funkcja Polar Sleep Plus™ automatycznie wykrywa czas, długość i jakość snu. Dostarcza też informacji, na podstawie których można znaleźć sposób, by spać lepiej.OBCIĄŻENIE TRENINGOWE

Wskazuje, w jaki sposób trening wpływa na Twój organizm i pomaga porównać obciążenie różnych treningów. Monitoruj obciążenia treningowe, aby poznać własne granice oraz odpowiednio dostosować intensywność i czas treningu. Funkcja dostępna w serwisie Polar Flow.

PROGRAM TRENINGU BIEGOWEGO

Przygotowuj się do wybranego wydarzenia biegowego, stosując spersonalizowany program treningu biegowego dostępny w aplikacji Polar Flow. Wybierz jeden z czterech różnych celów — bieg na 5 km, 10 km, półmaraton lub maraton — i otrzymaj kompleksowy plan treningowy, który pomoże Ci go osiągnąć

MONITOR AKTYWNOŚCI

Wskaźnik aktywności pokazuje poziom Twojej aktywności w ciągu całego dnia. Określa również, co musisz zrobić, aby wypełnić ogólnoświatowe zalecenia dotyczące aktywności fizycznej. Dzięki przydatnym wskazówkom, takim jak „idź na 50-minutowy spacer lub pobiegaj przez 20 minut”, możesz wybrać sposób, w jaki chcesz osiągnąć założony na dany dzień cel. Realizuj cele szybciej, wykonując bardziej intensywne ćwiczenia, lub wybierz bardziej umiarkowane tempo, w którym ćwiczenia rozłożone są na dłuższy czas.

TRAINING BENEFIT

Informacje zwrotne wyświetlane niezwłocznie po zakończeniu treningu motywują do dalszej pracy. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie korzyści przynoszą różne sesje treningowe, funkcja ta poda Ci wszystkie istotne informacje. Po każdej sesji wyświetlane jest krótkie podsumowanie, a szczegółowe dane zapisywane są w pliku treningowym lub przesyłane celem dalszej analizy na stronie flow.polar.com / polarpersonaltrainer.com.

Bluetooth

Korzystaj z wygodnego, bezprzewodowego transferu danych pomiędzy urządzeniami wyposażonymi w ten standard.

GPS

Amerykański system nawigacji satelitarnej obejmujący swoim zasięgiem całą kulę ziemską. Składa się obecnie z 31 satelitów dzięki którym można wyznaczyć swoją pozycję z dokładnością do kilku metrów.

Specyfikacja - Zegarek sportowy Polar Polar M430 (pomarańcz.)
ProducentPolar1
Kod producentaPolar M430 (pomarańcz.)
Rozdzielczość128 x 128
Typ matrycyLCD TFT
Funkcje zegarka/opaskiAlarm
Czujnik tętna
Funkcje treningowe
Krokomierz
Licznik kalorii
Pomiar dystansu
Pomiar jakości snu
Pomiar prędkości
Powiadomienia o poczcie e-mail
Powiadomienia o połączeniach
Powiadomienia o SMS/MMS
Stan regeneracji
Wodoszczelność
Zegar
InterfejsyMicro USB
KomunikacjaBluetooth
GPS
Kompatybilna platformaAndroid
iOS
Pojemność baterii240 mAh
Kolor głównyPomarańczowy
Materiał wykonaniaTworzywo sztuczne
Waga51 g
GwarancjaGwarancja Producenta 24 miesiące
Dodatkowe funkcjePolar Fitness Test
Running Index
Całodobowe monitorowanie aktywności i tętna

Opinie - Zegarek sportowy Polar Polar M430 (pomarańcz.)

Ocena produktu: Zegarek sportowy Polar Polar M430 (pomarańcz.)

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Kominek - 14.11.2017 11:24

Świetny, praktyczny i do tego ładny zegarek sportowy. Warto zainwestować, zwłaszcza jeśli prowadzi się aktywny tryb życia.

Zaufani Producenci

Beurer Huawei Manta Mykronoz Polar1
do góry