Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Zdrowie i Uroda Artykuły medyczne Środki Ochrony Osobistej Żel antybakteryjny do rąk strong

Żel antybakteryjny do rąk strong

HIPNONZEL0003_1.jpg
HIPNONZEL0003_1.jpg
Produkt Produkt niedostępny

Opis

Żel antybakteryjny do rąk

Żel strong o pojemności 500 ml na bazie alkoholi przeznaczony do higienicznej dezynfekcji rąk. Nadaje się również do dezynfekcji powierzchni użytkowych, w tym mających kontakt z żywnością. Charakteryzuje się mocnym działaniem bakterio- i wirusobójczym. Żel nie wymaga spłukiwania wodą a wysoka zawartość alkoholu daje efekt szybkiej i skutecznej antyseptyki rąk. Nie pozostawia nieprzyjemnych zapachów oraz wrażenia lepkości rąk. Łagodny i bezpieczny dla delikatnej skóry dzieci i dorosłych.

Specyfikacja

Pojemność 500 ml
Skład Alkohol izopropylowy, Woda, Addensante RC 301 PLUS, Gliceryna, Zapach Fresh Sea
Czas od otwarcia (PAO ) 12 mies.
Barwa substancji Bezbarwna
Specyficzne cechy Zabija 99,9% bakterii, wirusów w tym koronawirusa, Zawiera ponad 70 % alkoholu, Zawiera glicerynę łagodzi dolegliwości przy długotrwałym użytkowaniu, nie powoduje wysuszania rąk, Polska produkcja
Gwarancja Gwarancja Sklepu 24 miesiące
Stan produktu Nowy

Opinie

Żel antybakteryjny do rąk strong

Trwa wczytywanie...

Zadaj pytanie:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ACTION S.A., Zamienie, ul. Dawidowska 10, 05-500 Piaseczno. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane w celu zapewnienia kontaktu, świadczenia naszych usług, wykonania obowiązków prawnych bądź realizacji innych umów przez okres niezbędny do realizacji w/w celów z uwzględnieniem przepisów prawa. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych:Polityka prywatności.