Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Żelazko Philips GC4887 / 30

5 | Opinie: 1

Żelazko Philips GC4887/30 Żelazko Philips GC4887/30 Żelazko Philips GC4887/30 Żelazko Philips GC4887/30 Żelazko Philips GC4887/30

Opis - Żelazko Philips GC4887/30

Automatyczne wyłączenie żelazka

Urządzenie posiada automatyczny wyłącznik zasilania w przypadku dłuższej przerwy w prasowaniu. Gdy żelazko pozostanie w pozycji leżącej wyłączy się w ciągu kilkudziesięciu sekund, w pozycji stojącej odcięcie zasilania nastąpi po kilku minutach.

Lampka kontrolna

Wbudowana lampka kontrolna umożliwia monitorowanie na bieżąco pracę urządzenia.

Autooczyszczanie

Celem tej funkcji jest zapobieżenie odkładaniu się kamienia w żelazku. Urządzenie tworzy skoncentrowany wyrzut pary, którego siła powoduje usunięcie kamienia przez otwory w stopie żelazka.

System anty-kapania

Funkcja która zabezpiecza przed skraplaniem się wody w niższych temperaturach i powstawaniem plam na tkaninach. Chroni również przed kapaniem gdy żelazko jest wyłączone, można dzięki temu przechowywać urządzenie w pozycji poziomej, bez martwienia się o wylanie zawartości pojemnika.

Prasowanie w pionie

Żelazko posiada możliwość prasowania w pionie. Umożliwia to np. usuwanie zagnieceń z wiszących zasłon czy kotar, oraz wszystkich materiałów trudnych do rozłożenia na tradycyjnej desce do prasowania.

Termostat

Wbudowany w żelazko zaawansowany termostat umożliwia precyzyjne ustawienie i utrzymanie żądanej temperatury. Dzięki czemu każdą tkaninę wyprasujesz zgodnie z zaleceniami producenta.

System antywapienny

Wbudowany system antywapienny uniemożliwia powstawanie kamienia w żelazku i brudzenie tym samym naszych ubrań białym, wapiennym płynem.

Spryskiwacz

Dzięki niemu szybko zmoczymy najbardziej pogniecione miejsca, ułatwiając tym samym prasowanie. Funkcja przydaje się również przy grubych tkaninach lub gdy chcemy wyprasować kilka warstw materiału naraz.

Specyfikacja - Żelazko Philips GC4887/30
Funkcje żelazekAutomatyczne wyłączanie
Lampka kontrolna pracy
Funkcja Samooczyszczania
System anty-kapania
Możliwość prasowania w pionie
Termostat (regulacja temperatury)
System antywapienny
Spryskiwacz
Rodzaj zasilaniaSieciowe
Moc3000 W
Typ żelazkaPrasowe
Stopa grzejnaT-ionicGlide
Wydajność wyrzutu pary50 g/min
Pojemność zbiornika wody350 ml
ZabezpieczeniaAutomatyczny wyłącznik bezpieczeństwa
Kolor głównyFioletowy
GwarancjaGwarancja Producenta 24 miesiące

Opinie - Żelazko Philips GC4887 / 30

Ocena produktu: Żelazko Philips GC4887 / 30

Średnia ocena: 5
Opinie: 1

0%
0%
0%
0%
100%

Magda - 18.09.2017 10:39

Żelazko bardzo dobre. Lekkie. Bardzo łatwo się pasuje. Duża liczba koszul i tshirtów uprasowana z mniejszym niż dotychczas wysiłkiem. Rozwaźałam tez zakup stacji parowej ale zakup żelazka parowego jednak jest wystarczający.

Zaufani Producenci

Amica Beurer Blaupunkt BOSCH KARCHER LG Philips Rio Beauty Tefal VILEDA ZELMER
do góry