Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Żelazko Tefal GV7781

0 | Opinie: 0

Żelazko Tefal GV7781 Żelazko Tefal GV7781 Żelazko Tefal GV7781 Żelazko Tefal GV7781 Żelazko Tefal GV7781 Żelazko Tefal GV7781
Specyfikacja - Żelazko Tefal GV7781
Funkcje żelazekAutomatyczne wyłączanie
Możliwość prasowania w pionie
System antywapienny
Rodzaj zasilaniaSieciowe
Moc2400 W
Typ żelazkaParowe
Stopa grzejnaAutoclean
Wydajność wyrzutu pary360 g/min
Pojemność zbiornika wody1700 ml
Kolorbiało-bordowy
Gwarancja24 miesiące
Dodatkowe informacjetechnologia smart - automatyczne dopasowanie temperatury , tryb oszczędzania energii , zawór pozwalający uniknąć nadmiaru ciśnienia , zabezpieczenie na czas przenoszenia , system antywapienny , bezpiecznik termiczny

Opis - Żelazko Tefal GV7781

Idealne rezultaty prasowania za każdym razem


 • Para produkowana przez generator pod wysokim ciśnieniem 6,3 bara - wystarczy tylko raz przejechać żelazkiem po tkaninie, a para pod ciśnieniem idealnie rozprasuje wszelkie zagniecenia, nawet jeśli prasujemy kilka warstw jednocześnie.
 • Wyposażony w Anti Calc Collector - mały zbiorniczek, który zbiera kamień i pozwala na łatwe jego usunięcie. W ten sposób możemy łatwo rozwiązać jeden z największych problemów pojawiających się podczas prasowania.
 • Wyposażony w opatentowaną stopę Autoclean, która zapewnia niezrównany ślizg po tkaninach i jest łatwa do utrzymania w czystości.
 • Posiada trzy automatyczne ustawienia temperatury stopy i poziomu wytwarzania pary. Takie rozwiązanie pozwala na łatwy wybór ("one touch") optymalnego ustawienia i daje najlepsze rezultaty prasowania danej tkaniny
 • wyłączanie

  Automatyczne wyłączenie żelazka

  Urządzenie posiada automatyczny wyłącznik zasilania w przypadku dłuższej przerwy w prasowaniu. Gdy żelazko pozostanie w pozycji leżącej wyłączy się w ciągu kilkudziesięciu sekund, w pozycji stojącej odcięcie zasilania nastąpi po kilku minutach.

  prasowanie w pionie

  Prasowanie w pionie

  Żelazko posiada możliwość prasowania w pionie. Umożliwia to np. usuwanie zagnieceń z wiszących zasłon czy kotar, oraz wszystkich materiałów trudnych do rozłożenia na tradycyjnej desce do prasowania.

  system antywapienny

  System antywapienny

  Wbudowany system antywapienny uniemożliwia powstawanie kamienia w żelazku i brudzenie tym samym naszych ubrań białym, wapiennym płynem.

  Opinie - Żelazko Tefal GV7781

  Ocena produktu: Żelazko Tefal GV7781

  Średnia ocena: 0
  Opinie: 0

  0%
  0%
  0%
  0%
  0%

  Zaufani Producenci

  Blaupunkt BOSCH Manta Philips Tefal
  do góry