Zestaw głośników samochodowych KENWOOD KFC-S1366 (2.0; 260 W; 130 mm)
88,00 zł
Produkt Dostępny
Zamów teraz aby otrzymać: 2026-04-23
Dostawa już od 14,90 zł
InPost Paczkomat® 24/7
14,90 zł
DPD Pickup (automaty, Żabka)
19,90 zł
Przesyłka kurierska
19,90 zł
Orlen paczka w ruchu
19,90 zł
Odbiór w punkcie FedEx
19,90 zł
- Czułość: 89 dB
- Typ głośnika: 2-drożny
- Moc szczytowa: 260 W
- Kształt: Okrągły
- Waga produktu: 475 g
Możesz być zainteresowany również:
Opis
Kenwood KFC-S1366
System głośnikowy z serii Stage Sound Dual-Cone 13 cm
Głośnik do montażu
13 cm polipropylenowa membrana
Woofer wysokiej wytrzymałości
System głośnikowy Dual-Cone
Moc szczytowa 260W
Moc RMS 30W
Rozwiń opis
Specyfikacja
| Czułość | 89 dB |
| Typ głośnika | 2-drożny |
| Moc szczytowa | 260 W |
| Moc znamionowa | 30 W |
| Impedancja | 4 Ω |
| Kształt | Okrągły |
| Czułość słuchawek | 89 dB |
| Częstotliwość wejściowa | 45 - 22000 Hz |
| Szerokość produktu | 157 mm |
| Głębokość produktu | 65,7 mm |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Waga produktu | 475 g |
| Głębokość mocowania | 4,37 cm |
| Średnica otworu montażowego | 11,4 cm |
| Materiał membrany głośnika subwoofera | Polipropylen |
| Ilość sztuk | 2 |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Zestaw głośników samochodowych KENWOOD KFC-S1366 (2.0; 260 W; 130 mm)
Trwa wczytywanie...