Zestaw startowy SIEMENS HZ9VDKR0
- Kolor produktu: Czarny
Specyfikacja
| Model | Moduł recyrkulacji |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność z marką | Siemens |
| Waga produktu | 2,6 kg |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Głębokość opakowania | 595 mm |
| Wysokość opakowania | 175 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,7 kg |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | HZ9VDKR0 |
Rozwiń specyfikację
Opinie
Sferis umożliwia wyrażanie opinii także osobom, które nie nabyły w nim towarów lub usług i tym samym nie zapewnia, aby opinie pochodziły wyłącznie od konsumentów, którzy używali danego produktu lub go nabyli.
Zestaw startowy SIEMENS HZ9VDKR0
Trwa wczytywanie...