Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Promocja: darmowa dostawa na setki produktów - sprawdź
Zmywarka Bosch SMS 25AI03E Zmywarka Bosch SMS 25AI03E Zmywarka Bosch SMS 25AI03E Zmywarka Bosch SMS 25AI03E Zmywarka Bosch SMS 25AI03E

Zmywarka Bosch SMS 25AI03E

0 | Opinie: 0

Produkt chwilowo niedostępny

Opis - Zmywarka Bosch SMS 25AI03E


sensor zaladunku.jpg

Sensor załadunku

Oszczędność wody i energii w przypadku mniejszej ilości naczyń, dzięki sensorowi załadunku. Sensor załadunku dozuje wodę odpowiednio do ilości mytych naczyń, oszczędzając wodę i prąd. Ciężar załadunku jest określany przez czujnik prędkości obrotowej, determinujący poziom wody. W przypadku większej liczby naczyń potrzeba więcej wody do ich namoczenia i jej poziom opada. Wówczas dodaje się więcej wody.

Aqua Sensor

Rozpoznawanie stopnia zabrudzenia wody, pozwalające uzyskać czyste i lśniące naczynia. Czujnik AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia naczyń, kontrolując ją za pomocą promieni świetlnych. W ten sposób, w zależności od zawartych w wodzie resztek żywności, tłuszczu lub środka czyszczącego, podejmowana jest decyzja, czy zmywanie było wystarczające, czy też musi być kontynuowane.

aqua sensor.jpg
wymiennik ciepła.jpg

Wymiennik ciepła

Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła umożliwiają wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w bardzo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając znaczną ilość energii.

Aqua stop

Bosch troszczy się zarówno o stan naszych ubrań jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

aqua stop.jpg
programy automtyczne.jpg

Programy automatyczne

W automatyczny sposób zapewniają optymalną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Ochrona szkła

Funkcja ochrony szkła zapewnia delikatne zmywanie szklanych i kruchych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w optymalny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

ochrona szkła blok1.jpg
zmywanie naczyn ciche jak nigdy.jpg

EcoSilence Drive

Utrzymanie domu w czystości może być trudne. A utrzymanie go w ciszy czasami może wydawać się wręcz niemożliwe. Nasze zmywarki z silnikiem EcoSilence Drive oferują wysoką jakość zmywania przy niskiej emisji hałasu. Dzięki wyposażeniu w bezszczotkowy, energooszczędny silnik z optymalnie wyciszonymi odgłosami tarcia, EcoSilence Drive zapewnia płynną i cichą pracę urządzenia. Teraz można cieszyć się domem, w którym jest równie cicho, jak czysto.

Konstrukcja
ObudowaWolnostojący
Rozmiar produktuPełny rozmiar (60 cm)
Kolor drzwiczekStal nierdzewna
Kolor panelu sterowaniaStal nierdzewna
Typ kontroliPrzyciski
Obrotowy
Wbudowany wyświetlaczTak
Wbudowany zmiękczacz wodyTak
Długość przewodu1,75 m
Długość węża dopływowego1,65 m
Długość węża odpływowego1,9 m
Wypełniony wodąZimny
System suszeniaWymiennik ciepła
Wydajność
Liczba miejsc12 ilość kompletów
Poziom hałasu46 dB
Ilość programów piorących5
Kategoria suszeniaA
Liczba ustawień temperatury4
Temperatura (maks)70 °C
Opóźniony start czasomierzaTak
Opóźniony start24 godz.
Funkcja AquaStopTak
funkcja AquaSensorTak
Ekstra suchyTak
Ochrona szkłaTak
Programy myciaAuto
Auto 45-65 ºC
BBQ 70 °C
Eco 50 ºC
Oszczędny
Intensywny
Noc
Szybki
Czujnik obciążeniaTak
Ergonomia
Asystent dozowaniaTak
Wskaźnik soliTak
Wskaźnik konieczności płukaniaNie
Moc
Klasa wydajności energetycznejA++
Zużycie energii na cykl0,9 kWh
Pobór wody na cykl9,5 l
Roczne zużycie energii258 kWh
Roczne spożycie wody2660 l
Obciążenie2400 W
Moc silnika cyrkulacji0,1 W
Tryb wyłączenia0,1 W
Prąd10 A
Waga i rozmiary
Głębokość produktu600 mm
Wysokość produktu845 mm
Waga produktu47,5 kg
Szerokość produktu600 mm
Informacje dodatkowe
Gwarancja Gwarancja Producenta 24 miesiące
Stan Nowy

Opinie - Zmywarka Bosch SMS 25AI03E

Ocena produktu: Zmywarka Bosch SMS 25AI03E

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%

Zaufani Producenci

BEKO BOSCH ELECTROLUX SIEMENS Whirlpool
do góry