Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.

Nie przegap naszej promocji w Black Friday Zapisz się na Alert! Pozostało już tylko
Zmywarka BOSCH SPI 66TS00E kolor inox Zmywarka BOSCH SPI 66TS00E kolor inox Zmywarka BOSCH SPI 66TS00E kolor inox Zmywarka BOSCH SPI 66TS00E kolor inox Zmywarka BOSCH SPI 66TS00E kolor inox Zmywarka BOSCH SPI 66TS00E kolor inox Zmywarka BOSCH SPI 66TS00E kolor inox

Zmywarka BOSCH SPI 66TS00E kolor inox

0 | Opinie: 0

PRODUKT DOSTĘPNY
Złóż zamówienie , a będzie u Ciebie już jutro!
W przypadku wyboru dostawy kurierem i płatności online lub kartą
Ubezpieczenie już od:
199,00 zł

Opis - Zmywarka BOSCH SPI 66TS00E kolor inox

Trzy razy szybsze zmywanie z optymalnymi rezultatami czyszczenia i suszenia dzięki funkcji VarioSpeed Plus

Możesz użyć funkcji VarioSpeed Plus, aby idealnie umyć i wysuszyć pełny załadunek naczyń w najkrótszym możliwym czasie. Za dotknięciem jednego przycisku, czas zmywania ulega skróceniu nawet do 66%, z zachowaniem wysokiej wydajności zmywania. Wystarczy włączyć funkcję VarioSpeed Plus, gdy szybko potrzebujesz czystych naczyń, np. podczas uroczystości rodzinnych czy imprez urodzinowych. Funkcję Vario Speed Plus można dołączyć do każdego długiego programu zmyywania.

MCIM00726716_BO_PDC_E_VarioSpeed Plus option.jpg
MCIM00725280_BO_PDC_E_DuoPower_spray_arms.jpg

DuoPower: delikatne czyszczenie, optymalne rezultaty

Rozbudowany system zraszania DuoPower™ w górnym koszu optymalizuje cyrkulację wody dla osiągnięcia idealnych rezultatów zmywania. Dzięki nim woda dociera do każdego zakamarka komory, nie pomijając żadnego naczynia. Dwa górne ramiona zraszające w połączeniu z dolnym gwarantują perfekcyjnie lśniące mycie, a polepszona cyrkulacja wody zapewnia ochronę delikatnego szkła i porcelany.

Wymiennik ciepła: zawsze odpowiednia temperatura wody, by najlepiej dbać o Twoje naczynia

Zmywarki wyposażone w wymienniki ciepła umożliwiają wyjątkowo delikatne zmywanie kieliszków i porcelany. Woda jest wstępnie podgrzewana w zbiorniku do płukania, co pozwala uniknąć nagłych zmian temperatury. Dzięki wymiennikowi ciepła naczynia suszone są w bardzo higienicznych warunkach. Wymiennik pozwala też wykorzystywać ogrzaną wodę do kolejnych etapów zmywania, oszczędzając znaczną ilość energii.

MCIM00726712__0019_BO_PDC_E_heat Exchanger.jpg
MCIM00725284_BO_PDC_E_EcoSilence_DriveTM.jpg

EcoSilence Drive: mocny, trwały, cichy i wydajny

Opatentowany napęd EcoSilence Drive™ gwarantuje wyjątkowo cichą i energooszczędną pracę zmywarki. W odróżnieniu od silników konwencjonalnych, EcoSilence Drive™ pracuje bez szczotek, redukując tarcie. To właśnie dlatego jest tak niewiarygodnie cichy i zużywa niewiele energii. Bez względu na wybrany program zmywarka z tym silnikiem zapewnia uzyskanie najlepszego rezultatu najmniejszym kosztem.

Łatwe planowanie czasu startu zmywania

Dzięki funkcji opóźnienia czasu startu możesz ustawić wybrany program a następnie czasu jego rozpoczęcia. Funkcja ta sprawia, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze, umożliwiając rozpoczęcie programu w dowolnej chwili w ciągu dnia, gdy jesteś w pracy, a także w nocy. Po uruchomieniu programu na wyświetlaczu pojawia się czas pozostały do jego zakończenia. W przypadku braku wyświetlacza w niektórych modelach moża zaplanować opóźnienie czasu startu o 3/6/9 godzin.

MCIM00726658__0024_BO_PDC_E_quick_wash.jpg
MCIM00725277__0002_BO_PDC_E_automatic programmes.jpg

Programy automatyczne

W automatyczny sposób zapewniają optymalną wydajność zmywania. Zużycie i temperatura wody oraz czas płukania są dokładnie dostosowane do poziomu zabrudzenia, co zapewnia uzyskanie najlepszych wyników przy jednoczesnym zaoszczędzeniu wody i energii.

Sensor załadunku

Sensor załadunku rozpoznaje poziom wody w zmywarce. Automatycznie dostosowuje jej niezbędny poziom do zmywanego załadunku. W przypadku większego załadunku, potrzeba więcej wody do namoczenia i zmywcia naczyń, a poziom wody się obniża. Wtedy sensor zwiększa ilość wody. W przypadku mniejszego załadunku do prawidłowego zmywania potrzebne jest mniej wody. Sensor załadunku zapewnia optymalne jej zużycie w zależności od ilości naczyń umieszczonych w zmywarce, oszczędzając wodę i energię elektryczną.

MCIM00725278_BO_PDC_E_LoadSensor.jpg
MCIM00725276__0000_BO_PDC_E_aquaSensor.jpg

Doskonały rezultat zmywania bez zmarnowania choćby jednej kropli wody

AquaSensor: olśniewająco czyste talerze dzięki funkcji wykrywania stopnia zabrudzenia wody. Czujnik AquaSensor reguluje zużycie wody w zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, wykorzystując wiązkę światła do sterowania zmywaniem. Proces zmywania podlega ocenie zależnie od ilości resztek, tłuszczu lub pozostałości detergentów w wodzie — na tej podstawie podejmowana jest decyzja o jego ewentualnym wydłużeniu.

Technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność

Innowacyjna technologia zapewniając maksymalną wydajność oraz ekologiczne płukanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszsytkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.

MCIM00725489__0005_BO_PDC_E_glass_protection_technology.jpg

Ochrona szkła

Funkcja ochrony szkła zapewnia delikatne zmywanie szklanych i kruchych naczyń. Ponieważ miękka woda niszczy szkło, zmywarki marki Bosch z funkcją ochrony szkła regulują stopień jej twardości. W ten sposób można w optymalny sposób zabezpieczyć cenne szklane naczynia i kruchą porcelanę, które wymagają specjalnego traktowania.

Twoje naczynia szklane będą bezpieczne dzięki specjalnemu uchwytowi

Specjalny uchwyt do mycia szkła umożliwia bezpieczne układanie wyjątkowo wysokich kieliszków, butelek lub waz w dolnym koszu.

MCIM00725286_BO_PDC_E_Glass_Rack.jpg
MCIM00725490__0006_BO_PDC_E_glass_40_programme.jpg

Program Szkło 40°C

Nowy program Szkło 40° delikatnie czyści szklane naczynia, takie jak wysokiej jakości kryształowe kieliszki, jednocześnie zapewniając optymalne warunki suszenia i olśniewający połysk. Jest to możliwe dzięki obniżeniu temperatury, dostosowaniu temperatury czynnika płukania i wydłużeniu czasu suszenia. Błyszczące kieliszki i naczynia bez śladów suszenia stanowią jasny dowód — rezultaty tak delikatnego czyszczenia są po prostu olśniewające.

VarioFlex Pro

Innowacyjny system koszy VarioFlex Pro oferuje szeroki zakres opcji regulacji. Dzięki czerwonym punktom dotyku i regulowanym poziomom Rackmatic od razu widać, gdzie i jak można elastycznie dopasować kosze do wkładanych naczyń. To oznacza, że możemy mieć więcej olśniewająco czystych naczyń - już po jednym zmywaniu.

MCIM00726669_BO_PDC_E_VarioFlex_basket_system.jpg
MCIM00917147_BO_PDC_HS_VarioDrawerPro.jpg

Szuflada na sztućce Vario3 to większa elastyczność załadunku oraz lepsze wykorzystanie przestrzeni

Najlepsze zmywarki ActiveWater mają w środku jeszcze więcej miejsca: szuflada Vario3 Pro zawiera wnęki na duże akcesoria, takie jak np. łyżki wazowe. Ponadto, po jej obu stronach znajduje się również miejsce na mniejsze naczynia - nawet filiżanki do espresso. Trzeci poziom eliminuje potrzebę montowania koszyka na sztućce w dolnym koszu. Zmywarki ActiveWater są bardzo pojemne, zapewniając miejsce nawet na 14 kompletów naczyń w przypadku zmywarek 60 cm i 10 kompletów w przypadku zmywarek 45 cm.

EmotionLight: elegancja we wnętrzu dzięki specjalnemu układowi diod LED

Innowacyjny system EmotionLight został opracowany z myślą o najwyższych standardach w dziedzinie estetyki, sprawiając, że Twoje naczynia wyglądają naprawdę olśniewająco. Dwie diody LED umieszczone w ramie drzwi wypełniają wnętrze zmywarki delikatnym, białym światłem zaraz po uchyleniu drzwi.

MCIM00725288__0004_BO_PDC_E_emotionlight.jpg
MCIM00726652__0015_BO_PDC_E_SuperSilence 40-45 dB.jpg

Silence i SuperSilence (42-45 dB)

Elektryczny bezszczotkowy silnik oraz wiele elementów redukujących hałas zapewniają wyjątkowo cichą pracę naszych zmywarek SuperSilence. Doskonałe rozwiązanie dla kuchni otwartych na inne pomieszczenia.

Zmywarka z zabezpieczeniem przed wyciekiem wody

Bosch troszczy się zarówno o stan naszych ubrań jak i o bezpieczeństwo naszych domów. System AquaStop składa się z wyposażonego w zawór mechaniczny węża doprowadzającego wodę oraz wyświetlacza. Spływająca woda zbiera się w obudowie węża i powoduje pęcznienie gąbki, która następnie zatrzymuje mechanicznie przepływ wody. Bosch gwarantuje ochronę przed ewentualnymi szkodami wyrządzonymi przez wodę - przy każdym zmywaniu.

MCIM00725275_BO_PDC_E_AquaStop.jpg
MCIM00726632_BO_PDC_E_HygienePlus_option.jpg

Funkcja Higiena Plus: suszenie w wyższych temperaturach zapewnia najwyższy poziom higieny

Zmywarki ActiveWater wyposażone w funkcję Higiena Plus oferują najwyższą higienę zmywania naczyń. Dzięki podwyższonej temperaturze w procesie płukania nabłyszczającego oraz suszenia, funkcja ta zapewnia naczyniom nie tylko blask, ale również niemal sterylną czystość. Można ją dołączyć jako opcję do każdego dłuższego programu zmywania. Higiena Plus stanowi tym samym idealne rozwiązanie dla rodziców małych dzieci oraz alergików.

Specyfikacja - Zmywarka BOSCH SPI 66TS00E kolor inox
ProducentBOSCH
Kod producentaSPI 66TS00E
Funkcje zmywarki3-częściowy system filtrów
Aqua Sensor
Asystent dozowania
Czyszczenie zmywarki
DuoPower
EcoSilence Drive
Ekstra suszenie
Elektroniczna regeneracja
EmotionLight
Higiena Plus
Machine Care
Programowanie czasu startu: 1-24 h
Sensor załadunku
Technika naprzemiennego mycia
VarioSpeedPlus
Wskaźnik braku nabłyszczacza
Wskaźnik braku soli
Wskaźnik czasu do końca programu
Wymiennik ciepła
SterowanieElektroniczne / przyciskowe
Panel sterującyZewnętrzny
Moc2400 W
Klasa energetycznaA++
InstalacjaDo zabudowy
Skuteczność zmywaniaKlasa A
Skuteczność suszeniaKlasa A
Pojemność zmywarki10 kompletów
Liczba programów6 programów
Opis programówAuto
Cichy
Czyszczenie
Eco
Garnki
Godzinny
Szkło
Temperatury zmywania40 °C
45 °C
50 °C
70 °C
65 °C
Zużycie wody w cyklu9,5 litra
Zużycie energii elektrycznej211 kWh
Poziom hałasu44 dB
ZabezpieczeniaAquaStop
Blacha chroniąca przed parą
EasyLock
Elektroniczne zabezpieczenie przycisków przed zmianą
Technologia ochrony szkła
Zabezpieczenie przeciwzwrotne
Rodzaj zasilaniaSieciowe
Napięcie zasilania / zasilaczaBrak danych
Rodzaj wtyczki sieciowejTyp E/F
Kolor głównyInox
Szerokość44,8 cm
Wysokość815 mm
Głębokość573 mm
Waga33,30 kg
GwarancjaGwarancja Producenta 24 miesiące
Dodatkowe informacje3 poziomowy Rackmatic
Długość kabla zasilającego: 175 cm
Długość węża doprowadzającego: 165 cm
Długość węża odprowadzającego: 205 cm
Półka na filiżanki w górnym koszu
Regulacja wysokości tylnych nóżek od przodu
Składane półki w dolnym koszu x 4
Składane półki w górnym koszu x 3
Specjalne uchwyty na kieliszki w dolnym koszu
System koszy VarioFlex Pro z czerwonymi oznaczeniami ruchomych elementów
Szuflada Vario3 Pro - dodatkowy poziom załadunku
Wnętrze ze stali nierdzewnej
Wskaźniki w kolorze czerwonym
Wyświetlacz LED
Zawartość zestawuZmywarka

Opinie - Zmywarka BOSCH SPI 66TS00E kolor inox

Ocena produktu: Zmywarka BOSCH SPI 66TS00E kolor inox

Średnia ocena: 0
Opinie: 0

0%
0%
0%
0%
0%
Zobacz wszystkie

Zaufani Producenci

Amica BEKO BOSCH ELECTROLUX SIEMENS Whirlpool
do góry