Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR53ES25KE
- Umiejscowienie urządzenia: Częściowo wbudowane
- Poziom hałasu: 44 dB
- Programy mycia: Auto 45-65°C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Szybki 60°C, Speed 45°C
- Pobór wody na cykl: 8,7 l
- Głębokość produktu: 573 mm
- Wysokość produktu: 815 mm
- Szerokość produktu: 448 mm
Promocje
Opis
Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR53ES25KE
Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR53ES25KE to połączenie nowoczesnej technologii, niezawodnej wydajności i eleganckiego designu, który idealnie wpisuje się w każdą kuchenną zabudowę. Zaprojektowana z myślą o maksymalnym komforcie użytkowania, zapewnia doskonałe efekty mycia przy jednoczesnym niskim zużyciu wody i energii.
Zaawansowane programy mycia oraz inteligentne czujniki automatycznie dopasowują parametry pracy do stopnia zabrudzenia naczyń, gwarantując lśniącą czystość bez kompromisów. Cicha praca sprawia, że urządzenie doskonale sprawdzi się również w otwartych przestrzeniach kuchennych, nie zakłócając domowego spokoju.
VarioSpeed Plus: Zmywaj i susz swoje naczynia nawet do trzech razy szybciej.
Zmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z równie świetnym efektem jak zwykle. Dzięki funkcji varioSpeed Plus możesz też zawsze włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania. A co najlepsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect. Bardzo przydatne!
Potwierdzony poziom higieny w programie Eco 50°C oraz podwyższony poziom higieny w programie Intensywnym 70°C oraz Machine Care
Wirusy takie jak koronawirus i wirus grypy są skutecznie eliminowane już w programie Eco 50°C, co potwierdzają testy przeprowadzone przez Instytut Zintegrowanej Higieny i Wirusologii. Dodatkowo, podwyższony poziom higieny można osiągnąć dzięki programom o wyższej temperaturze, które są skuteczne również przeciwko bardziej opornym wirusom, w tym wirusom otoczkowym i bezotoczkowym. Zostało to potwierdzone w przypadku intensywnego cyklu zmywania w temperaturze 70°C i programu Machine Care.
Kosze varioFlex – chronią delikatne naczynia i zmieszczą ciężkie garnki lub patelnie, dla najlepszych rezultatów zmywania
Nie powinieneś musieć wybierać pomiędzy zmywarką do codziennego użytku a tą do zmywania po specjalnych okazjach. Niesamowita różnorodność opcji załadunku koszy varioFlex sprawia, że obie te funkcje zostaną spełnione. A dzięki 4 rzędom składanych stojaków, 3 półkom na filiżanki, 2 elementom antypoślizgowym i uchwytowi na kieliszki, możesz mieć pewność, że Twoje najlepsze naczynia i kieliszki wyjdą lśniąco czyste i suche.
Home Connect: wykorzystaj wszystkie możliwości swojego urządzenia
Siemens Home Connect to innowacyjna, bezpłatna aplikacja do zmywarki Siemens, która wydobywa jej pełny potencjał. Dzięki zaawansowanym funkcjom łatwo dobierzesz ustawienia do swoich potrzeb, optymalizując każdy cykl. Aplikacja upraszcza obsługę, oferuje porady wydłużające żywotność zmywarki i pozwala sterować nią z dowolnego miejsca.
MyFavourite: Znajdź szybciej ulubione opcje zmywania
Opcja myFavourite jeszcze bardziej dopasowuje zmywarkę do Twoich potrzeb. Wprowadź najczęściej używaną kombinację programu zmywania oraz dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce, aby móc uruchamiać je jednym przyciskiem lub przy użyciu aplikacji Home Connect.
SmartStart: zmywaj, kiedy będzie to najbardziej korzystne dla środowiska lub przy niskich kosztach energii
Funkcja smartStart to innowacyjne podejście do zarządzania cyklem zmywania. Dzięki niej nasza inteligentna zmywarka automatycznie wybiera czas rozpoczęcia zmywania, gdy udział energii ze źródeł odnawialnych jest największy lub gdy obowiazują niższe ceny energii w ramach elastycznej taryfy. Wybierz swoje preferencje, a smartStart zajmie się resztą.
Asystent programu: szybkie, spersonalizowane rekomendacje
Jak oszczędzający czas asystent w kuchni, Asystent Programu zawsze wie, który program zmywania jest najlepszy. Wystarczy, że otworzysz aplikację mobilną Home Connect na swoim smartfonie, wybierzesz rodzaj naczyń, stopień zabrudzenia, a także swoje preferencje, takie jak energooszczędność, suszenie, szybkość i cisza, a on podpowie Ci, jaki program uruchomić. Zaoszczędzisz czas i dostarczysz czyste naczynia, tak jak pragniesz.
AutoOpen dry: wysoce wydajniejsze suszenie dzięki automatycznie otwieranym drzwiom
Delikatne suszenie dzięki autoOpen dry: pod koniec procesu suszenia, drzwi otwierają się automatycznie i delikatnie. Pozwala naturalnie wysuszyć naczynia bez zużycia dodatkowej energii.
Program auto
Program auto automatycznie optymalizuje cały proces zmywania osiągając najlepsze możliwe rezultaty przy maksimum efektywności. Program samodzielnie kontroluje przebieg całego procesu zmywania dostosowując temperaturę i ilość pobieranej wody do stopnia zabrudzenia umieszczonych w zmywarce naczyń. Po naciśnięciu przycisku programu auto, czujnik aquaSensor sprawdza stopień zabrudzenia wody i określa, jaką ilość świeżej wody musi pobrać zmywarka i do jakiej temperatury ma zostać podgrzana tak, aby naczynia były doskonale zmyte przy minimalnej potrzebnej na to ilości wody i energii.
Funkcja higienaPlus – Higieniczne mycie naczyń w bardzo wysokich temperaturach
Funkcja higienaPlus jest idealna, gdy musisz spełnić najwyższe wymagania higieniczne. Podczas ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym poziomie w granicach 70°C przez około 10 minut. Eliminuje to do 99,99% wszystkich bakterii i zarazków.
Specyfikacja
| Umiejscowienie urządzenia | Częściowo wbudowane |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Dostosowany do paneli | Nie |
| Kolor drzwiczek | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Programy mycia | Auto 45-65°C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Szybki 60°C, Speed 45°C |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Czas cyklu | 235 min |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Pobór wody na cykl | 8,7 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 51 kWh |
| Obciążenie | 2400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 37,9 |
| Wskaźnik efektywności prania (UE 2017/1369) | 1,121 |
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
| Głębokość produktu | 573 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Waga produktu | 29,4 kg |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Szerokość opakowania | 510 mm |
| Głębokość opakowania | 670 mm |
| Wysokość opakowania | 880 mm |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2310009 |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych., Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | SR53ES25KE |
Dokumenty do pobrania
Opinie
Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR53ES25KE
Zadaj pytanie: Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR53ES25KE
Kup urządzenia marki Siemens objęte promocją, zostaw opinię i odbierz do 6 500 zł zwrotu na konto.
Szczegóły akcji dostępne są w regulaminie promocji.