Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR63EX25KE
- Umiejscowienie urządzenia: W pełni wbudowane
- Poziom hałasu: 44 dB
- Programy mycia: Auto 45-65°C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Szybki 60°C, Speed 45°C
- System suszenia: Wymiennik ciepła
- Pobór wody na cykl: 8,7 l
- Głębokość produktu: 550 mm
- Wysokość produktu: 815 mm
- Szerokość produktu: 448 mm
Promocje
Opis
Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR63EX25KE
Nowoczesna zmywarka do zabudowy SIEMENS SR63EX25KE łączy wydajność, inteligencję i elegancję w kompaktowej formie. Ta w pełni zintegrowana zmywarka Siemens to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wysoką jakość mycia, komfort obsługi i nowoczesne technologie, nawet w węższej zabudowie kuchennej. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby idealnie wkomponować się w zabudowę kuchenną, pozostawiając przestrzeń schludną i spójną.
VarioSpeed Plus: Zmywaj i susz swoje naczynia nawet do trzech razy szybciej
Zmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z równie świetnym efektem jak zwykle. Dzięki funkcji varioSpeed Plus możesz też zawsze włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania. A co najlepsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect. Bardzo przydatne!
Niebieskie światło infoLight
Niebieskie światło infoLight jest emitowane na podłogę podczas całego procesu zmywania. Po zakończeniu programu światło automatycznie gaśnie.
Funkcja higienaPlus – Higieniczne mycie naczyń w bardzo wysokich temperaturach
Funkcja higienaPlus jest idealna, gdy musisz spełnić najwyższe wymagania higieniczne. Podczas ostatniego płukania temperatura jest utrzymywana na stałym poziomie w granicach 70°C przez około 10 minut. Eliminuje to do 99,99% wszystkich bakterii i zarazków.
Home Connect: wykorzystaj wszystkie możliwości swojego urządzenia
Siemens Home Connect to innowacyjna, bezpłatna aplikacja do zmywarki Siemens, która wydobywa jej pełny potencjał. Dzięki zaawansowanym funkcjom łatwo dobierzesz ustawienia do swoich potrzeb, optymalizując każdy cykl. Aplikacja upraszcza obsługę, oferuje porady wydłużające żywotność zmywarki i pozwala sterować nią z dowolnego miejsca.
aquaStop®: gwarancja Siemens na urządzenie gospodarstwa domowego przed szkodami spowodowanymi wypływem wody.
System aquaStop® zapobiega szkodom spowodowanym wypływem wody – czy to w wyniku nieszczelności w wężu napełniającym, czy też w samym urządzeniu. W momencie wykrycia przecieku system aquaStop® natychmiast odcina dopływ wody bezpośrednio przy kranie. System aquaStop gwarantuje to przez cały okres eksploatacji zmywarki.
Funkcja dodatkowa: Strefa Intensywna
Korzystając z funkcji Strefa Intensywna, podwyższającej o 20% ciśnienie wody w dolnym koszu, silnie zabrudzone garnki i patelnie mogą być teraz bez obaw myte w jednym cyklu wraz z delikatnym szkłem. Aktywacja funkcji nie ma żadnego wpływu na działanie programu w koszu górnym, w którym delikatne naczynia myte są z całą ostrożnością. To najprostszy sposób na doskonały efekt zmywania mieszanego załadunku.
Asystent Dozowania
Astystent dozowania pozwala uwolnić całą moc detergentu zawartego w tabletce w celu osiągnięcia pełnej wydajności zmywania.
Zdalne sterowanie: wybierz i uruchom program zmywania z aplikacji mobilnej Home Connect.
Aplikacja mobilna Home Connect umożliwia wygodne wybieranie programów i opcji oraz zdalne uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można mieć zmyte naczynia dokładnie wtedy, gdy to potrzebne.
Kontrola głosowa: twoja zmywarka słucha Ciebie
MyFavourite: Znajdź szybciej ulubione opcje zmywania
Opcja myFavourite jeszcze bardziej dopasowuje zmywarkę do Twoich potrzeb. Wprowadź najczęściej używaną kombinację programu zmywania oraz dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce, aby móc uruchamiać je jednym przyciskiem lub przy użyciu aplikacji Home Connect.
Silnik iQdrive: wyjatkowo wydajny, cichy oraz trwały
Niższe zużycie energii z zachowaniem identycznej skuteczności, krótki czas trwania programów z optymalnym efektem zmywania oraz cicha praca niezależnie od programu — to wszystko nie stanowi problemu dla silnika iQdrive. Poza tymi wszystkimi zaletami — praktycznie nie ulega on zużyciu..
AutoOpen dry: wysoce wydajniejsze suszenie dzięki automatycznie otwieranym drzwiom
Delikatne suszenie dzięki autoOpen dry: pod koniec procesu suszenia, drzwi otwierają się automatycznie i delikatnie. Pozwala naturalnie wysuszyć naczynia bez zużycia dodatkowej energii.
Specyfikacja
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Typ kosza górnego | Siemens rackMatic |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Ogranicznik bezpieczeństwa dolnego kosza | Tak |
| Rodzaj pojemnika na sztućce | Koszyk i szuflada |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Programy mycia | Auto 45-65°C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Szybki 60°C, Speed 45°C |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Czas cyklu | 235 min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Opóźniony start | 24 h |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Automatyczne otwieranie drzwi | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Brzęczyk | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Pobór wody na cykl | 8,7 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 51 kWh |
| Obciążenie | 2400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 37,9 |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Waga produktu | 29,6 kg |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Technologie Siemens (zmywanie naczyń) | Home Connect, Hygiene Plus, Intensive zone, iQdrive®, varioFlex, varioSpeed Plus |
| Waga wraz z opakowaniem | 31,4 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2310007 |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych., Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | SR63EX25KE |
Dokumenty do pobrania
Ubezpieczenia
Usługi dodatkowe
Dostawa z wniesieniem
Usługa wykonywana jest przez firmę Zadbano.
- Dostawa zamówionego sprzętu na umówiony dzień i godzinę
- Wniesienie przesyłki do mieszkania/domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie na miejscu wskazanym przez Odbiorcę
- Wyniesienie opakowań, pozostałych po rozpakowaniu do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę
Dostawa z wniesieniem i instalacją
*Zakres usług może się różnić w zależności od wybranego urządzenia, szczegółowe informację znajdują się na stornie https://www.sferis.pl/dostawa/zadbano
- Dostawa z wniesieniem
- Dezinstalacja starego urządzenia
- Podłączenie do instalacji
- Wypoziomowanie i zdjęcie blokad
- Montaż elementów urządzenia.
Dostawa z wniesieniem
Usługa wykonywana jest przez firmę Zadbano.
- Dostawa zamówionego sprzętu na umówiony dzień i godzinę
- Wniesienie przesyłki do mieszkania/domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie na miejscu wskazanym przez Odbiorcę
- Wyniesienie opakowań, pozostałych po rozpakowaniu do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę
Dostawa z wniesieniem i instalacją
Dostawa z wniesieniem
- Dostawa z wniesieniem
- Dezinstalacja starego urządzenia
- Podłączenie do instalacji
- Wypoziomowanie i zdjęcie blokad
- Montaż elementów urządzenia.
Opinie
Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR63EX25KE
Zadaj pytanie: Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR63EX25KE
Kup urządzenia marki Siemens objęte promocją, zostaw opinię i odbierz do 6 500 zł zwrotu na konto.
Szczegóły akcji dostępne są w regulaminie promocji.