Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR65EX09ME
- Umiejscowienie urządzenia: W pełni wbudowane
- Poziom hałasu: 44 dB
- Programy mycia: Auto 45-65°C, Eco 50°C, Intensive 70°C, Szybki 60°C, Speed 45°C
- System suszenia: Wymiennik ciepła
- Pobór wody na cykl: 8,7 l
- Głębokość produktu: 550 mm
- Wysokość produktu: 815 mm
- Szerokość produktu: 448 mm
Promocje
Opis
Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR65EX09ME
Nowoczesna zmywarka do zabudowy, która łączy wydajność, inteligencję i elegancję w kompaktowej formie. Ta w pełni zintegrowana zmywarka Siemens SR65EX09ME z serii iQ500 to idealne rozwiązanie dla osób ceniących wysoką jakość mycia, komfort obsługi i nowoczesne technologie, nawet w węższej zabudowie kuchennej.
VarioSpeed Plus: Zmywaj i susz swoje naczynia nawet do trzech razy szybciej
Zmywaj i susz naczynia nawet do trzech razy szybciej z równie świetnym efektem jak zwykle. Dzięki funkcji varioSpeed Plus możesz też zawsze włączyć opcję turboszybkiego zmywania, nawet po rozpoczęciu fazy płukania. A co najlepsze, możesz aktywować i zarządzać funkcją varioSpeed Plus przy użyciu aplikacji Home Connect. Bardzo przydatne!
EmotionLight: Rozświetl swoją zmywarkę uspokajającym niebieskim blaskiem.
TimeLight: wszystkie istotne informacje wyświetlane na podłodze
Home Connect: wykorzystaj wszystkie możliwości swojego urządzenia
Siemens Home Connect to innowacyjna, bezpłatna aplikacja do zmywarki Siemens, która wydobywa jej pełny potencjał. Dzięki zaawansowanym funkcjom łatwo dobierzesz ustawienia do swoich potrzeb, optymalizując każdy cykl. Aplikacja upraszcza obsługę, oferuje porady wydłużające żywotność zmywarki i pozwala sterować nią z dowolnego miejsca.
SmartStart: zmywaj, kiedy będzie to najbardziej korzystne dla środowiska lub przy niskich kosztach energii
Funkcja smartStart to innowacyjne podejście do zarządzania cyklem zmywania. Dzięki niej nasza inteligentna zmywarka automatycznie wybiera czas rozpoczęcia zmywania, gdy udział energii ze źródeł odnawialnych jest największy lub gdy obowiazują niższe ceny energii w ramach elastycznej taryfy. Wybierz swoje preferencje, a smartStart zajmie się resztą.
Pobranie programów: zadbaj o aktualność swojej zmywarki Home Connect.
Siemens stale udoskonala programy, aby zmywanie naczyń było szybsze, czystsze i bardziej energooszczędne. Teraz nie musisz się martwić, że Twoja zmywarka stanie się przestarzała, ponieważ możesz skorzystać z tych innowacji dzięki funkcji pobierania programów dla Twojej zmywarki Home Connect. Spersonalizuj swoją zmywarkę i pobierz dodatkowe programy dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
Asystent programu: szybkie, spersonalizowane rekomendacje
Jak oszczędzający czas asystent w kuchni, Asystent Programu zawsze wie, który program zmywania jest najlepszy. Wystarczy, że otworzysz aplikację mobilną Home Connect na swoim smartfonie, wybierzesz rodzaj naczyń, stopień zabrudzenia, a także swoje preferencje, takie jak energooszczędność, suszenie, szybkość i cisza, a on podpowie Ci, jaki program uruchomić. Zaoszczędzisz czas i dostarczysz czyste naczynia, tak jak pragniesz.
Zdalne sterowanie: wybierz i uruchom program zmywania z aplikacji mobilnej Home Connect.
Aplikacja mobilna Home Connect umożliwia wygodne wybieranie programów i opcji oraz zdalne uruchomienie zmywarki z dowolnego miejsca, w dowolnym momencie. Dzięki temu można mieć zmyte naczynia dokładnie wtedy, gdy to potrzebne.
Kontrola głosowa: twoja zmywarka słucha Ciebie
MyFavourite: Znajdź szybciej ulubione opcje zmywania
Opcja myFavourite jeszcze bardziej dopasowuje zmywarkę do Twoich potrzeb. Wprowadź najczęściej używaną kombinację programu zmywania oraz dodatkowych funkcji i zapisz na zmywarce, aby móc uruchamiać je jednym przyciskiem lub przy użyciu aplikacji Home Connect.
Potwierdzony poziom higieny w programie Eco 50°C oraz podwyższony poziom higieny w programie Intensywnym 70°C oraz Machine Care.
Wirusy takie jak koronawirus i wirus grypy są skutecznie eliminowane już w programie Eco 50°C, co potwierdzają testy przeprowadzone przez Instytut Zintegrowanej Higieny i Wirusologii (etykieta higieny na poziomie 1). Dodatkowo, podwyższony poziom higieny można osiągnąć dzięki programom o wyższej temperaturze, które są skuteczne również przeciwko bardziej opornym wirusom, w tym wirusom otoczkowym i bezotoczkowym. Zostało to potwierdzone w przypadku intensywnego cyklu zmywania w temperaturze 70°C i programu Machine Care (etykieta higieny na poziomie 3).
AutoOpen dry: wysoce wydajniejsze suszenie dzięki automatycznie otwieranym drzwiom
Delikatne suszenie dzięki autoOpen dry: pod koniec procesu suszenia, drzwi otwierają się automatycznie i delikatnie. Pozwala naturalnie wysuszyć naczynia bez zużycia dodatkowej energii.
Specyfikacja
| Umiejscowienie urządzenia | W pełni wbudowane |
| Rozmiar produktu | Wąski (45 cm) |
| Kolor drzwiczek | Nie dotyczy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Długość przewodu | 1,75 m |
| Długość węża dopływowego | 1,65 m |
| Długość węża odpływowego | 2,05 m |
| Typ kosza górnego | Siemens rackMatic |
| Regulowana wysokość górnego koszyka | Tak |
| Regulowane poziomy wysokości górnego kosza | 3 |
| Ogranicznik bezpieczeństwa dolnego kosza | Tak |
| Tworzywo rury | Stal nierdzewna |
| Poziom hałasu | 44 dB |
| Programy mycia | Auto 45-65°C, Eco 50°C, Intensive 70°C, Szybki 60°C, Speed 45°C |
| System suszenia | Wymiennik ciepła |
| Liczba miejsc | 10 kompletów |
| Ilość programów piorących | 6 |
| Klasa emisji hałasu | B |
| Temperatura (maks) | 70 °C |
| Czas cyklu | 235 min |
| Opóźniony start timera | Tak |
| Opóźnienie startu (min) | 1 h |
| Opóźniony start | 24 h |
| Funkcja AquaStop | Tak |
| funkcja AquaSensor | Tak |
| Ochrona szkła | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Indeks naprawialności | 9.3 |
| Automatyczne otwieranie drzwi | Tak |
| Asystent dozowania | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Regulowanie stopy | 6 cm |
| Brzęczyk | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Sterowanie przez Wi-Fi | Tak |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa wydajności energetycznej | B |
| Pobór wody na cykl | 8,7 l |
| Zużycie energii na 100 cykli | 51 kWh |
| Obciążenie | 2400 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Prąd | 10 A |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 37,9 |
| Wskaźnik efektywności prania (UE 2017/1369) | 1,121 |
| Wskaźnik efektywności suszenia (UE 2017/1369) | 1,061 |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Głębokość produktu | 550 mm |
| Wysokość produktu | 815 mm |
| Waga produktu | 33,1 kg |
| Głębokość przy otwartych drzwiach | 115 cm |
| Szerokość przedziału instalacji | 45 cm |
| Głębokość przedziału instalacji | 55 cm |
| Minimalna wysokość przedziału instalacji | 81,5 cm |
| Maksymalna wysokość przedziału instalacji | 87,5 cm |
| Szerokość produktu | 448 mm |
| Technologie Siemens (zmywanie naczyń) | Home Connect, Hygiene Plus, Intensive zone, duoPower, iQdrive®, varioFlex, varioSpeed Plus |
| Waga wraz z opakowaniem | 34,9 kg |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2273855 |
| Ostrzeżenia | Nie pozwalać dzieciom na obsługę lub przebywanie w bezpośredniej bliskości działającej zmywarki bez nadzoru dorosłych., Ostrożnie obchodzić się z przewodami elektrycznymi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem., Upewnij się, że urządzenie jest regularnie serwisowane i utrzymywane w czystości. |
| Gwarancja | Gwarancja Producenta 24 miesiące |
| Stan produktu | Nowy |
| Kod producenta | SR65EX09ME |
Dokumenty do pobrania
Ubezpieczenia
Usługi dodatkowe
Dostawa z wniesieniem
*Zakres zależy od kategorii urządzenia. Sprawdź szczegóły i wyłączenia
- Dostawa na wcześniej ustalony termin, potwierdzany przez firmę Zadbano
- Wniesienie przesyłki do mieszkania lub domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu, jeśli nie wymaga to dodatkowego montażu lub czynności wykraczających poza zakres usługi
- Wyniesienie opakowań do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę
Dostawa z wniesieniem i instalacją
*Zakres zależy od kategorii urządzenia. Sprawdź szczegóły i wyłączenia
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu
- Dezinstalacja starego urządzenia, jeśli dotyczy — odbiór starego sprzętu wymaga osobnej usługi
- Podłączenie do właściwej instalacji
- Wypoziomowanie i zdjęcie zabezpieczeń, jeśli dotyczy
- Montaż wybranych elementów urządzenia, jeśli wchodzi w zakres usługi
Dostawa z wniesieniem
Usługę realizuje firma Zadbano.
- Dostawa na wcześniej ustalony termin, potwierdzany przez firmę Zadbano
- Wniesienie przesyłki do mieszkania lub domu Odbiorcy
- Rozpakowanie przesyłki
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu, jeśli nie wymaga to dodatkowego montażu lub czynności wykraczających poza zakres usługi
- Wyniesienie opakowań do śmietnika komunalnego udostępnionego przez Odbiorcę
Dostawa z wniesieniem i instalacją
Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu
- Ustawienie urządzenia we wskazanym miejscu
- Dezinstalacja starego urządzenia, jeśli dotyczy — odbiór starego sprzętu wymaga osobnej usługi
- Podłączenie do właściwej instalacji
- Wypoziomowanie i zdjęcie zabezpieczeń, jeśli dotyczy
- Montaż wybranych elementów urządzenia, jeśli wchodzi w zakres usługi
Opinie
Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR65EX09ME
Zadaj pytanie: Zmywarka do zabudowy SIEMENS SR65EX09ME
Kup urządzenia marki Siemens objęte promocją, zostaw opinię i odbierz do 6 500 zł zwrotu na konto.
Szczegóły akcji dostępne są w regulaminie promocji.