Mikrofalówka dla studenta - jaki model wybrać?

Kuchenka mikrofalowa to serce kuchni większości studentów, pozycja obowiązkowa na studenckiej liście zakupów przed nadchodzącym rokiem akademickim. Napięte grafiki wykładów, praca czy spotkania towarzyskie, nie pozostawiają zbyt wiele czasu na przygotowanie ciepłych posiłków. Pytanie tylko, jaki model mikrofalówki wybrać do studenckiego mieszkania? Przedstawię Wam najlepsze modele, które kosztują poniżej 500 złotych.

Beko

 

kuchenka mikrofalowa Beko

  Strefa budżetowa, niecałe 240 zł.  Zero dodatkowych funkcji, ale za to 20 litrów pojemności i 700 W mocy. W zupełności wystarczy do podstawowych czynności, takich jak podgrzewanie posiłków

Whirlpool

kuchenka-mikrofalowa-whirlpool

  W mikrofalówce znajdziemy grill o mocy 1000 W i funkcję podgrzewania wnętrza kuchenki. Pojemność i moc podstawowa, jest taka sama jak w kuchence wyżej.

Swan Retro

Kuchenka mikrofalowa Swan RETRO SM22130BLN 800W

  Jak sama nazwa wskazuje, kuchenka utrzymana w stylu retro. Piękny niebieski kolor i designerskie wykonanie.  Pojemność 20 litrów i 800 Watów mocy poradzą sobie z większością zadań w kuchni.

Bosch

Kuchenka mikrofalowa BOSCH HMT 84M451 (25 l / srebrna)

  Od Boscha otrzymamy 25 litrów pojemności i 900 Watt mocy. Ma wbudowany zegar automatyczny i 7 programów pracy automatycznej. Jest to urządzenie dzięki któremu bardzo szybko podgrzejemy nasz posiłek.

 Whirlpool

Kuchenka mikrofalowa WHIRLPOOL MWP 303 SB

  Najdroższa w zestawieniu. Ta kuchenka to 30 litrów pojemności i 900 Watów mocy. Grill ma aż 1050 W.  Sterowanie dotykowe pozwala na wybór jednego ze 100 automatycznych programów. Ma też funkcję, która pomaga w wyrastaniu ciasta drożdżowego, a także funkcję do fermentowania jogurtów. Jest to optymalna robot grzewczy, który uwolni nas od problemu z gotowaniem i podgrzewaniem potraw.