Poczuj esencję luksusu w Twoim ogrodzie - Twój prywatny basen, nieograniczone przyjemności - sprawdź ofertę

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis AGD AGD do kuchni Zmywarki
Aktywne filtry

Zmywarki

(89)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

.VILEDA Activejet Bosch Brother Esperanza Panasonic Philips Sodastream Tefal Xiaomi

Zmywarki - co musisz wiedzieć

W dzisiejszych czasach mało kto chciałby wrócić do czasów, kiedy wszystkie naczynia, garnki, patelnie i sztućce trzeba było myć ręcznie. Było to uporczywe zwłaszcza po rodzinnych spotkaniach przy stole, kiedy to na zmywanie spędzało się następnie całe popołudnie, a nierzadko i pół nocy. Na szczęście dziś mamy zmywarki, czyli maszyny, do których wystarczy włożyć brudną zastawę, w specjalnej szufladce umieścić tabletkę, ustawić moc i długość mycia oraz nacisnąć przycisk. Urządzenie resztą zrobi za nas.

Odkąd zmywarki stały się jednym z podstawowych elementów wyposażenia kuchni, wielu osobom trudno wyobrazić sobie ich brak. Jednak oprócz niezwykle ważnej zalety jaką jest komfort użytkowania, na uwagę zasługuje również możliwość znacznego ograniczenia wody. W ten sposób przyczynimy się zatem do ochrony środowiska. Niezależnie od tego jak wiele naczyń mamy do zmywania w ciągu dnia, po zapełnieniu urządzenia możemy liczyć na szybkie wyczyszczenie nawet trudnych zabrudzeń z tłuszczu. Obecnie zdecydowana większość garnków i patelni może być myta w ten sposób, dzięki czemu liczba elementów, które trzeba umyć ręcznie jest naprawdę niewielka.

Zmywarki - wolnostojące i do zabudowy

W zależności od aranżacji, tzn. sposobu umeblowania kuchni, wybierać możemy spośród tradycyjnych zmywarek wolnostojących oraz sprzętu do zabudowy. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku warto jednak zwrócić uwagę przede wszystkim na parametry techniczne sprzętu. Szczególnie istotna jest klasa energetyczna, poziom generowanego hałasu, stopień zużycia wody, pojemność, a także umiejscowienie (zewnętrze lub wewnętrze) panelu sterowania zmywarki.

Najlepsze i sprawdzone zmywarki posiadają szereg dodatkowych funkcji, dzięki którym zwiększa się praktyczny charakter urządzeń. Dużą popularnością cieszą się małe i duże wersje wyposażone w system samoczyszczących się filtrów. Jeśli w domu znajdują się dzieci, warto zdecydować się na modele pozwalające na zablokowanie dostępu do panelu sterującego. Bardzo dobre opinie posiadają zmywarki wolnostojące i do zabudowy z systemem ochrony szkła.

Zmywarki na każdą kieszeń - sprawdź naszą ofertę

W asortymencie można znaleźć zarówno tanie urządzenia, których cena wynika z obecności wyłącznie podstawowych funkcji, jak i droższe modele dla bardziej wymagających użytkowników. Oferujemy zmywarki znanych i renomowanych marek, takich jak Amica, BEKO, BOSCH oraz Siemens. Jeśli chodzi o szerokość, najczęściej spotyka się egzemplarze mieszczące się w zakresie od 45 do 60 cm. Szukając odpowiedniego dla siebie sprzętu, warto sprawdzić ranking zmywarek

Sortuj