Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Peryferia Skanery
Aktywne filtry

Skanery

(3)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Activejet AMD Brother Epson Gigabyte HP Intel Lenovo Motorola MSI

Skanery - co musisz wiedzieć

Skaner do dokumentów

Skaner do dokumentów to urządzenie na miarę XXI wieku. Dziś trudno wyobrazić sobie firmowe biuro bez tego dodatku. Skanowanie sprawdza się jednak nie tylko w biznesie. Czasem nawet w domu potrzebujemy skorzystać z tego sprzętu. Oczywiście, w zależności od warunków i rodzaju powielanych materiałów, powinieneś zdecydować się na zupełnie inny rodzaj sprzętu.

Dlatego zadbaliśmy o to, abyś w naszym sklepie online znalazł sprzęt najwyższej jakości, wpisujący się we współczesne potrzeby użytkowników.

Skanery do twojego biura

XXI wiek stale stawia przed przedsiębiorcami nowe wyzwania. Dziś właściciele firm cenią sobie mobilność i możliwości, jakie daje sieć Internetowa, dostępna niemal w każdym zakątku świata. Także technologia idzie z duchem nowoczesności.

Tym samym dołożyliśmy wszelkich starań, abyś w ofercie naszego sklepu znalazł urządzenia, które doskonale wpisują się w obecne potrzeby właścicieli firm:

  • skaner mobilny OpticSlim 2610 Plus,
  • skaner Plustek SmartOffice PN2040.

Współcześnie archiwizacja i gromadzenie dokumentów odbywa się głównie w postaci elektronicznej. Skaner umożliwi ci łatwą digitalizację niezbędnych faktur czy umów, zapewniając jednocześnie dostęp do skanów z firmowej sieci. Dzięki temu nawet jeśli twoje przedsiębiorstwo ma kilka oddziałów w innych miastach lub krajach, będziesz w stanie w prosty sposób dotrzeć do skanów ważnych dokumentów z innych placówek. To funkcjonalne rozwiązanie również w przypadku sieci domowej.

Obecnie w skanerach wykorzystywane są najczęściej 2 technologie skanowania:

  • Technologia CIS (Contact Image Sensor) - w tym przypadku występuje tylko jeden rząd czujników i wykorzystywane są tam diody LED. Ten rodzaj technologii jest energooszczędny i korzystny cenowo.
  • Technologia CCD (Charge-coupled device) - świetnie sprawdza się podczas skanowania zdjęć i zapewnia wysoką szczegółowość i czystość uzyskanego skanu.

Sprawdź ofertę naszego sklepu online i znajdź skaner, który najlepiej wpisze się w potrzeby twojego biznesu!

Sortuj