Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis RTV Audio Mikrowieże i miniwieże
Aktywne filtry

Mikrowieże i miniwieże

(9)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Epson Lenovo

Mikrowieże i miniwieże - co musisz wiedzieć

Mini wieże to znakomity wybór dla miłośników muzyki, którzy jednocześnie nie dysponują wolną przestrzenią, aby zainwestować w pokaźnych rozmiarów zestaw stereo lub poszukują dobrej jakości urządzenia np. do pokoju dziecka. Co więcej, decydując się na taki model, nie musimy szczegółowo planować jego rozmieszczenia. Miniwieże łączą w jednej obudowie zarówno mikrofon, jak i wzmacniacz. Pomimo niewielkich rozmiarów, jakość dźwięku jest bardzo dobra, dlatego nie trzeba rezygnować praktycznie z żadnego parametru.

Czym wyróżniają się najlepsze mini wieże?

Modele dostępne w naszej ofercie zostały w 100% dopasowane do potrzeb współczesnych użytkowników. Co za tym idzie, można liczyć nie tylko na możliwość odtwarzania plików MP3, ale również łączenia za pomocą bluetooth czy podłączania się poprzez wi-fi. Oczywiście oprócz tego, mini wieża posiada wejście na USB oraz płyty CD. To zatem świetny wybór nie tylko dla osób, które lubią odtwarzać muzykę z telefonu, ale również dla kolekcjonerów płyt. Hi-Fi pozwala cieszyć się doskonałą jakością dźwięku.

Tanie mikrowieże - co jeszcze można znaleźć w naszej ofercie?

Jeśli nie wiemy jaka mini wieża będzie najlepsza, warto sprawdzić aktualny internetowy ranking. Najlepsze modele oferują sporo dodatkowych funkcji. W naszym asortymencie znajdują się też mikrowieże. Jak sama nazwa wskazuje, wyróżniają się jeszcze mniejszym rozmiarem, dlatego bez problemu zmieszczą się nawet w pokoju, gdzie wolna przestrzeń jest bardzo niewielka. Oferujemy sprzęt takich marek jak Blaupunkt, KENWOOD oraz XIAOMI.

Sortuj