Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Akcesoria komputerowe Listwy zasilające
Aktywne filtry

Listwy zasilające

(108)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

AMD Gigabyte Intel Lenovo Motorola MSI Trust

Listwy zasilające - co musisz wiedzieć

Listwy zasilające – do komputerów i nie tylko

Podłączenie komputera, telewizora, odtwarzacza muzycznego czy innych domowych sprzętów elektronicznych do sieci, wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań. Warto wykorzystać do tego listwy zasilające, znajdujące się w naszej ofercie. Takie akcesoria pozwalają nie tylko na zapanowanie nad okablowaniem i dostęp do źródła zasilania – dzięki nim jest możliwe bezpieczne korzystanie z urządzeń.

Oferujemy doskonałe do domu i biura listwy przepięciowe, które pozwalają na podłączenie do sieci codziennie wykorzystywanych sprzętów. Znajdziesz u nas modele różniące się od siebie ilością gniazdek, długością kabla, a nawet funkcjonalnością. Poznaj naszą ofertę i wybierz praktyczną oraz zapewniającą bezpieczne korzystanie z urządzeń elektrycznych listwę zasilającą!

Listwy zasilające – do komputerów i nie tylko

Sprzęt komputerowy oraz RTV to urządzenia wrażliwe na zakłócenia zasilania elektrycznego. Aby ochronić je przed zniszczeniem na skutek zwarcia i niekontrolowanego skoku napięcia, wykorzystuje się listwy przepięciowe. Ich zadaniem jest:

  • stworzenie dodatkowego miejsca do podłączania domowych sprzętów
  • ochrona urządzeń przed zakłóceniami z sieci elektrycznej – listwa przepięciowa odcina zasilanie, jeśli pojawi się problem z napięciem sieciowym
  • zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom urządzeń i kontrola przepływu energii elektrycznej – w tym celu w listwach tych wykorzystuje się szereg zabezpieczeń, a w tym m.in. przesłonę torów prądowych, ochronę przeciwporażeniową i bezpieczniki automatyczne.

Listwa komputerowa jest tak samo niezbędnym, jak i praktycznym gadżetem – to jednocześnie bariera dla prądu o zbyt wysokim napięciu oraz gniazdo pozwalające podłączyć bardzo wiele urządzeń.

Listwy komputerowe w ofercie naszego sklepu

Kupisz u nas listwy, które tak samo dobrze sprawdzą się w przypadku sprzętu komputerowego, konsoli, telewizora oraz innych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz modele:

  • z podświetlanymi włącznikami – służą one do tego, aby jednym ruchem odciąć zasilanie płynące z sieci do urządzeń
  • z zaczepami umożliwiającymi przymocowanie listwy do podłogi lub ściany
  • w formie praktycznych sześcianów – taka kostka zasilająca jest kompaktowa, a mimo tego znajduje się na niej kilka gniazd, można ją łatwo zamontować pod blatem biurka oraz połączyć z innym zasilającym sześcianem
  • z inteligentnymi funkcjami – np. z timerem, z możliwością wybrania osobnych ustawień dla każdego gniazdka
  • wyjątkowo płaskie i wąskie, które nie zajmą wiele miejsca zarówno na biurku, jak i pod nim

Proponowane przez nas listwy przepięciowe mają estetyczny, prosty design – nie rzucają się w oczy oraz są wykonane z wytrzymałych, niepalnych tworzyw.

Listwy zasilające dopasowane do Twojego domu i biura

Oferujemy listwy przepięciowe, które różnią się między sobą:

  • liczbą gniazdek - znajdziesz u nas modele z większą bądź mniejszą ilością gniazdek
  • długością kabla - listwę zasilającą możesz wykorzystać także wtedy, gdy domowe sprzęty będą znajdowały się w pewnej odległości od gniazdka w ścianie – wystarczy, że wybierzesz model z kablem o długości 3 lub 5 metrów.

Znajdziesz u nas również listwy zasilające z portami USB - dzięki nim zyskasz miejsce, do którego możesz podłączyć i ładować urządzenia mobilne, np. smartfon.

Kompaktowa, praktyczna i gwarantująca bezpieczeństwo listwa to obowiązkowy sprzęt w każdym domu i biurze. Wybierz model z naszej oferty i zapewnij ochronę urządzeniom elektrycznym oraz ich użytkownikom!

Sortuj