#Kup teraz i zapłać do 30 dni z PayPo lub Twisto #Darmowy paczkomat od 599PLN #Raty 0% #Ekspresowa dostawa

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Akcesoria komputerowe Listwy zasilające
Aktywne filtry

Listwy zasilające

(162)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Actina Actis Activejet ADATA AMD Apple Asus Bitdefender Brother Canon Chieftec CITIZEN Cooler Master Corsair D-Link Dell elgato Epson Esperanza Gigabyte GoodRam HP Huawei Intel JBL Kingston Lenovo Logitech Microsoft MSI Patriot Memory Philips Pout Symantec Trust Xiaomi

Listwy zasilające - co musisz wiedzieć

Listwy zasilające – do komputerów i nie tylko

Podłączenie komputera, telewizora, odtwarzacza muzycznego czy innych domowych sprzętów elektronicznych do sieci, wymaga zastosowania specjalnych rozwiązań. Warto wykorzystać do tego listwy zasilające, znajdujące się w naszej ofercie. Takie akcesoria pozwalają nie tylko na zapanowanie nad okablowaniem i dostęp do źródła zasilania – dzięki nim jest możliwe bezpieczne korzystanie z urządzeń.

Oferujemy doskonałe do domu i biura listwy przepięciowe, które pozwalają na podłączenie do sieci codziennie wykorzystywanych sprzętów. Znajdziesz u nas modele różniące się od siebie ilością gniazdek, długością kabla, a nawet funkcjonalnością. Poznaj naszą ofertę i wybierz praktyczną oraz zapewniającą bezpieczne korzystanie z urządzeń elektrycznych listwę zasilającą!

Listwy zasilające – do komputerów i nie tylko

Sprzęt komputerowy oraz RTV to urządzenia wrażliwe na zakłócenia zasilania elektrycznego. Aby ochronić je przed zniszczeniem na skutek zwarcia i niekontrolowanego skoku napięcia, wykorzystuje się listwy przepięciowe. Ich zadaniem jest:

  • stworzenie dodatkowego miejsca do podłączania domowych sprzętów
  • ochrona urządzeń przed zakłóceniami z sieci elektrycznej – listwa przepięciowa odcina zasilanie, jeśli pojawi się problem z napięciem sieciowym
  • zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom urządzeń i kontrola przepływu energii elektrycznej – w tym celu w listwach tych wykorzystuje się szereg zabezpieczeń, a w tym m.in. przesłonę torów prądowych, ochronę przeciwporażeniową i bezpieczniki automatyczne.

Listwa komputerowa jest tak samo niezbędnym, jak i praktycznym gadżetem – to jednocześnie bariera dla prądu o zbyt wysokim napięciu oraz gniazdo pozwalające podłączyć bardzo wiele urządzeń.

Listwy komputerowe w ofercie naszego sklepu

Kupisz u nas listwy, które tak samo dobrze sprawdzą się w przypadku sprzętu komputerowego, konsoli, telewizora oraz innych urządzeń. W naszej ofercie znajdziesz modele:

  • z podświetlanymi włącznikami – służą one do tego, aby jednym ruchem odciąć zasilanie płynące z sieci do urządzeń
  • z zaczepami umożliwiającymi przymocowanie listwy do podłogi lub ściany
  • w formie praktycznych sześcianów – taka kostka zasilająca jest kompaktowa, a mimo tego znajduje się na niej kilka gniazd, można ją łatwo zamontować pod blatem biurka oraz połączyć z innym zasilającym sześcianem
  • z inteligentnymi funkcjami – np. z timerem, z możliwością wybrania osobnych ustawień dla każdego gniazdka
  • wyjątkowo płaskie i wąskie, które nie zajmą wiele miejsca zarówno na biurku, jak i pod nim

Proponowane przez nas listwy przepięciowe mają estetyczny, prosty design – nie rzucają się w oczy oraz są wykonane z wytrzymałych, niepalnych tworzyw.

Listwy zasilające dopasowane do Twojego domu i biura

Oferujemy listwy przepięciowe, które różnią się między sobą:

  • liczbą gniazdek - znajdziesz u nas modele z większą bądź mniejszą ilością gniazdek
  • długością kabla - listwę zasilającą możesz wykorzystać także wtedy, gdy domowe sprzęty będą znajdowały się w pewnej odległości od gniazdka w ścianie – wystarczy, że wybierzesz model z kablem o długości 3 lub 5 metrów.

Znajdziesz u nas również listwy zasilające z portami USB - dzięki nim zyskasz miejsce, do którego możesz podłączyć i ładować urządzenia mobilne, np. smartfon.

Kompaktowa, praktyczna i gwarantująca bezpieczeństwo listwa to obowiązkowy sprzęt w każdym domu i biurze. Wybierz model z naszej oferty i zapewnij ochronę urządzeniom elektrycznym oraz ich użytkownikom!

Sortuj