Sprawdź co kupują inni! Bestsellery

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Oprogramowanie Oprogramowanie - Bezpieczeństwo
Aktywne filtry

Oprogramowanie - Bezpieczeństwo

(98)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Actina Actis Activejet AMD Apple Bitdefender Brother Canon Cooler Master D-Link Epson Huawei Intel Kingston MSI Symantec Trust

Oprogramowanie - Bezpieczeństwo - co musisz wiedzieć

Dobry antywirus na komputer pozwala na skuteczne zabezpieczenie danych oraz systemu przed próbami ataków. Co więcej, programy antywirusowe regularnie sprawdzają sprzęt, usuwając szkodliwe i niebezpieczne oprogramowanie. Z tego względu, warto posiadać je nie tylko na urządzeniach, które wykorzystujemy w domu, ale również w firmie. Dodatkową możliwością jaką zapewniają tego typu popularne programy jest sprawdzanie załączników, które przychodzą drogą mailową, monitorowanie zapisanych plików oraz skanowanie wszystkich zasobów.

Jaki antywirus ma najlepsze opinie?

W naszej ofercie można znaleźć antywirusy na laptopy i komputery stacjonarne, których cena należy do bardzo atrakcyjnych. Wiele z nich może zostać wykorzystanych na więcej niż jednym stanowisku. Wybierając program dla siebie, warto sprawdzić aktualny ranking. Niemniej jednak, dużą popularnością cieszą się antywirusy takich producentów jak Kaspersky, Symantec oraz Bitdefender. Programy są kompatybilne z systemami Windows, począwszy od XP, aż do najnowszego.

Sortuj