Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Komputery
Gaming
Telefony i Tablety
Hobby
AGD
RTV
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Oprogramowanie Oprogramowanie - Bezpieczeństwo

Oprogramowanie - Bezpieczeństwo

Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Actina Actis Activejet AMD Apple Brother Canon D-Link Huawei Intel Kingston

Oprogramowanie - Bezpieczeństwo - co musisz wiedzieć

Dobry antywirus na komputer pozwala na skuteczne zabezpieczenie danych oraz systemu przed próbami ataków. Co więcej, programy antywirusowe regularnie sprawdzają sprzęt, usuwając szkodliwe i niebezpieczne oprogramowanie. Z tego względu, warto posiadać je nie tylko na urządzeniach, które wykorzystujemy w domu, ale również w firmie. Dodatkową możliwością jaką zapewniają tego typu popularne programy jest sprawdzanie załączników, które przychodzą drogą mailową, monitorowanie zapisanych plików oraz skanowanie wszystkich zasobów.

Jaki antywirus ma najlepsze opinie?

W naszej ofercie można znaleźć antywirusy na laptopy i komputery stacjonarne, których cena należy do bardzo atrakcyjnych. Wiele z nich może zostać wykorzystanych na więcej niż jednym stanowisku. Wybierając program dla siebie, warto sprawdzić aktualny ranking. Niemniej jednak, dużą popularnością cieszą się antywirusy takich producentów jak Kaspersky, Symantec oraz Bitdefender. Programy są kompatybilne z systemami Windows, począwszy od XP, aż do najnowszego.

Sortuj
Używamy plików cookies i podobnych technologii zgodnie z Polityką Prywatności. W przeglądarce internetowej możesz zmienić ustawienia dotyczące cookies.