Poczuj esencję luksusu w Twoim ogrodzie - Twój prywatny basen, nieograniczone przyjemności - sprawdź ofertę

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
Hobby
AGD
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Komputery Oprogramowanie Oprogramowanie - Bezpieczeństwo
Aktywne filtry

Oprogramowanie - Bezpieczeństwo

(136)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Actina Actis Activejet ADATA AMD Apple Asus Bitdefender Brother Canon Chieftec CITIZEN Cooler Master Corsair D-Link Dell Epson Esperanza Gigabyte GoodRam HP Huawei Intel JBL Kingston Lenovo Logitech Microsoft MSI Panasonic Patriot Memory Philips Pout Symantec Trust Xiaomi

Oprogramowanie - Bezpieczeństwo - co musisz wiedzieć

Dobry antywirus na komputer pozwala na skuteczne zabezpieczenie danych oraz systemu przed próbami ataków. Co więcej, programy antywirusowe regularnie sprawdzają sprzęt, usuwając szkodliwe i niebezpieczne oprogramowanie. Z tego względu, warto posiadać je nie tylko na urządzeniach, które wykorzystujemy w domu, ale również w firmie. Dodatkową możliwością jaką zapewniają tego typu popularne programy jest sprawdzanie załączników, które przychodzą drogą mailową, monitorowanie zapisanych plików oraz skanowanie wszystkich zasobów.

Jaki antywirus ma najlepsze opinie?

W naszej ofercie można znaleźć antywirusy na laptopy i komputery stacjonarne, których cena należy do bardzo atrakcyjnych. Wiele z nich może zostać wykorzystanych na więcej niż jednym stanowisku. Wybierając program dla siebie, warto sprawdzić aktualny ranking. Niemniej jednak, dużą popularnością cieszą się antywirusy takich producentów jak Kaspersky, Symantec oraz Bitdefender. Programy są kompatybilne z systemami Windows, począwszy od XP, aż do najnowszego.

Sortuj