Nie Przegap Naszych Topowych Produktów - Twoje Must-Have na Ten Sezon! Sprawdź >>>

Sferis - sklep internetowy
Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie
Telefony i Tablety
Komputery
Gaming
RTV
AGD
Hobby
Dom i Biuro
Zdrowie i Uroda
Sferis Hobby Ogrodnictwo Nożyce do żywopłotu
Aktywne filtry

Nożyce do żywopłotu

(44)
Sortuj
Wyświetlaj

Zaufani producenci

Lenovo

Nożyce do żywopłotu - co musisz wiedzieć

Utrzymanie żywopłotu w idealnym stanie nie należy do prostych zajęć jeśli nie dysponujemy odpowiednimi narzędziami służącymi do przycinania. Zaopatrując się w sprzęt tego typu znacznie łatwiej zadbać o ładny wygląd roślin oraz pożądaną wysokość, dzięki której możemy odgrodzić dom od spojrzeń przechodniów. W naszej ofercie znajdziesz nożyce do żywopłotu ułatwiające pracę w ogrodzie oraz wpływające na zwiększenie komfortu pracy. Wykonywanie czynności związanych z przycinaniem przy ich pomocy nie zajmuje dużo czasu i energii.

W asortymencie dostępne są wersje elektryczne oraz akumulatorowe, które pozwalają na precyzyjne cięcie. Dzięki temu pędy roślin zostają idealnie wyrównane, co w dużym stopniu zwiększa ich estetykę. Szeroki wybór urządzeń sprawia, iż każda osoba może znaleźć model dopasowany do wielkości działki oraz żywopłotu. Oferujemy sprzęt znanych i renomowanych producentów, takich jak Karcher, Makita, DeWalt oraz Ryobi. Poszczególne egzemplarze różnią się mocą silnika oraz maksymalną grubością cięcia.

Nożyce do żywopłotu - jakie wersje oferuje nasz sklep?Szukając urządzenia dla siebie, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim zakres prac jakie trzeba wykonać, aby utrzymać rośliny w pożądanym stanie. Nożyce do żywopłotu akumulatorowe to świetne rozwiązanie jeśli ogrodzenie znajduje się w sporej odległości od domu i nie mamy możliwości podłączenia sprzętu do gniazdka elektrycznego lub wymagałoby to od nas podjęcia wielu czynności. Tego typu modele są także stosunkowo lekkie, dzięki czemu praca nie nadwyrężą rąk ani ramion. Mobilny charakter sprzętu pozwala dotrzeć do każdego zakamarka.

Nożyce elektryczne do żywopłotu doskonale sprawdzają się na niewielkich powierzchniach, gdzie mamy do czynienia z wysokimi i grubymi pędami. Ich zaletą jest przede wszystkim niewielka ilość hałasu. Wszystkie egzemplarze dostępne w naszym sklepie wyróżniają się wytrzymałymi ostrzami, dzięki którym można w krótkim czasie osiągnąć zamierzony efekt. Cena poszczególnych modeli jest uzależniona m.in. od dostępnych funkcji dodatkowych i mocy silnika. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Sortuj